isroyuda iice kötülediniz çok hızlı lvl atlayabilirsiniz tek yapmanız gereken kendinizden 12lvl üstü fln ayratıkta taxi yaptırtmak okadar en kısa sürede yükselirsiniz benim bi arkadaşım 52e kadar elle sorası botla ama ellede kasılabilir isro...

Git bi internet kafeye.bi sro cdsi yazarmısınız de yazzın 5 YTL'ye.İndirmeyle uğraşılmaz.Hep zaman hem kota kaybı.

İsro Gibisi YOk Gerçekten..Ne Lag NE Trafi Ne Kapanma Derdi ve 20 Küsür Tane Server Var Bunların %75i Populate Geri Kalanları Crowded fakat 3-4 Denemeye Giriyo..Bugün Tekrar Başladım İsroya..Kalite Farkı Gerçekten Çok Fazla :curtain:

Valla ben isroyu oynamayı bıraktığımda (yaklaşık 5 ay oldu) Alexander a 20 dk da anca girebiliyodun şuan girmek kolay mı ?Yeniden başlamayı düşünüyorum isroya boş bir server söyleyin orda başlayam :D

KolerA demiş ki:
İsro Gibisi YOk Gerçekten..Ne Lag NE Trafi Ne Kapanma Derdi ve 20 Küsür Tane Server Var Bunların %75i Populate Geri Kalanları Crowded fakat 3-4 Denemeye Giriyo..Bugün Tekrar Başladım İsroya..Kalite Farkı Gerçekten Çok Fazla :curtain:
kanka gel venice tekrar kasalım 76 oldum :D kasıyorum paso 9 dg ıtemlerıde aldım isro da gec benı :muck:

xxxd4xxx biz cücüklükten beri isro oynarız ama ecsro geldiginden beri isro daki farklılıkların hiç birini bilimoruz anladın mı?

Ben pacificteki charımı satıyorum bu hafta sonu.Troya geçtim arkadaş charınıda verdi 76Lv kendime taxi yapıyorum hep sağolsun :wink1:

Yukarı Alt