1-40 lvl arasını Constantinapole-Samarkand'da geçirebilirsin. 6 degree'ye geçtiğinde yani 42+ olduğunda Hotan'a transfer olabilirsin. extraokk

30 lvlda zorlanıyorum . samarkanddan evil order hunter'lara giderken yolda ölüyor benim char (int wizard) istanbuldan bota bıraktıgım zaman karşı kıyıya geçemiyorum. dw-ye geldim mecburen Sad

Delideve demiş ki:
30 lvlda zorlanıyorum . samarkanddan evil order hunter'lara giderken yolda ölüyor benim char (int wizard) istanbuldan bota bıraktıgım zaman karşı kıyıya geçemiyorum. dw-ye geldim mecburen Sad
Ben valla aynen ole oldu.İstanbuldan ama gecebildim bennnn.Yani oluyor istanbuldan gecme.

CooLLer demiş ki:
Delideve demiş ki:
Ben valla aynen ole oldu.İstanbuldan ama gecebildim bennnn.Yani oluyor istanbuldan gecme.
Nası yaptın anlatırmısın ? bot şehirdeyken kasma yerinin koordinatları için "yanlış şehir" hatası veriyor.

Bende ilk servera başladıgım zaman 24 lvl kadar pt lerde kastım kendımı sonra dw gectim dedğin gibi samarkandda kasma yerine gitmek çok zor kokorular damlıyor hemen . o yüzden dw de kastım 24 lvl olduğunda geçebilirsin hyungho ghost/soldier larda kasablirsin.42 den sonra arkadaşların dediği gibi hotanda olcaksın zaten.

Yukarı Alt