1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Beleş Silk Kazanmak Hemide YasaL buyrun Sizin İçin..

1. mamamia41

mamamia41 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
    Arkadaşlar uzun zamandır uğrayamıyordum buraya zamanım olmuyordu ama şimdi bomba bi olay la geldim :dance:

Arkadaşlar bildigiğiniz gibi bazı PTC sitelerinde reklamlara tıklanarak para kazanılıyor ama genellikle uygun ödeme departmanı görevi yapan siteler bizim istediğimiz şirketlerle uyuyşmuyor yani işişmize yaramıyor .Ama yeni bulduğum bu site hem günde 2 kez güncel olarak yaklaşık 10 dk yada 20 dk da bir linkleri yenilendiği içiçn gün boyunca para kazanabiliyoruz.Hem bu yöntemler sizin referansınızla yaptığınız üyeler tıkladıkca bile sizede para geliyor :)

Sizin İçin...

Başlayalım.
    İlk Önce
    http://www.paypal.com a giriyoruz ve sayfanın üst kısmında Üye olun linkine tıklıyoruz Eğer sayfa ingilizceyse Büyük İhtimsl Sign Up! diye yazar.
    Tıkladıktan Sonra açılan sayfada en solda bulunana üyelik formuna yani Kişisel bölümüne başlayn butonuna basın.

e-posta adresiniz doğru olmak şartıyla gerisini isterseniz sallayın farketmez doldurun ve kredi kartı bölümüne gelince sayfanın en üst kısmından paypal logosuna tıklatın ve kayıttan çıkın.

Daha ana sayfa gelecektir girişi bölümüne kayıta yazdığınız mailinizi ve şifreniziz yazın tamam deyin ve daha sonra sizden gizli soru isteyecektir 2 tane istediğizi seçip cevabınızı yazın (unutmamamk içiçn kaydedin ne olur ne olmaz :D)

daha sonra hesap sayfanız açılacaktır ve sayfanın sağ tarafındaki e posta adresiniş doğrulaya basın sonra devam deyin ve mailimize aktivasyon linki gönderiliyor. Maildeki linke tıklayıp karşımıza çıkan sayfada şifremizi giriyoruz ve artık bir PayPal hesabımız var.

evet uzun oldu ama işin zevkli mi zevkli kısmına geliyoruz. :D:Dpara kazanma bölümüne

https://www.neobux.com/?r=mamamia41
    bu linke tıklıyoruz linki sonunda dikkat ettiyseniz benim nickim yazıyor.Bu şu Anlama geliyor benim referansımla üye oluyosunuz hani siteyi tavsiye eden gibi eğer sitenin kendi içine girip kayıt olursa nız yabancılara katkınız olacak emeklerime yazık olur bu linke tıklılayıp üyelik formuna giriyoruz .

Açılan sayfada giriş adınızı şifrenizi yazıyorsunuz ve MUTLAKA PAYPALA YAZDIĞINIZ E-MAİLİ yazıyorsunuz doğum yılınızıda ister sallayın ister yazın önemli deil yazın ve kayıt olun.Daha sonra e mailinize aktivasyon maili gönderilecektir.Maililnize gelen aktivasyon kodunu yazıp giriş yapıyorsunuz.Ve işte show başlıyor. 

Giriş Yaptıktan sonra haa giriş yaparken dikkat edin 2 tane şifre yeri var siz sadece en baştaki password bölümüne yazın 2.cisi boş kalsın 

Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden View Adversitemes bölümüne girip açılan sayfadaki sitelere en baştakine girin kırmızı butona bas diyecektir bastıktan sonra açılan site üst kısımda neobux ambleminin yanında bi bölge dolana dek bekleyin sayfa doldumu sayfayı kapatın ve bi alt linke tıklayıp aynı işlemi yapın.

Böyle böyle para istediğiniz boyuta gelinceye dek hergün kazanın ve sizin yapacağınız alt üyeler sayesinde onlar tıkladıkçada daha çok parakazanın. Neyse paranız istediğiniz miktara geldi diyelim.

Paramızı şimdi paypala aktarmamız gerekiyor. Sayfanın sağ üst kısmında nickinize tıklayın ve hesap sayfanız açılacaktır. Sağ taraftaki Your Payment düğmesine girip istediği bilgileri girip parayı paypala aktarıyoruz.Para anında paypala yatmaya bilir ama mutlkaka yatar en geç 2-3 gün ama bakarsınız 1. gün bile yatmış olabilir.Neyse daha sonra

Silkroad sitesine girip silk alma bölümünden paypalı seçerseniz paypaldaki hesbınızdan silk alabilirsınız. Hayırlı olsun.

Tane tane anlatmak istediğim içiçn bayağı uzun oldu arkadaşlar ama inanın sarıryor tamamen de yasal.

Not: admin kardeşlerim eğer yanlış yere açmışsam konuyu özür dilerim nereye açacağımı bilemedim eğer yanlış yerdeyse taşırsan sevinirim sağolun..

Saygılarımla Teşekkürler.

2. _By_DaDaSsS_

_By_DaDaSsS_ Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bunlarla ugrasacagına , ugrastıgın günler kadar para biriktirsen istedigini alırsın.

Ps: Bunlar para filan vermiyor .

3. mamamia41

mamamia41 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
    :):) böyle düşünmekte haklısın ama denedim ve şuan bi site daha buldum anında paypala aktarım yaptım istersen fotosunu koyabilirim. uğraştığım zaman reklam sayısına göre değişiyo 1 reklamda 30 sn bekliyorsun 15 X 30 sn hesapla bu kadar zaman harcıyorum kim se o kadar kısa zamandsa bu kadar para biriktşremez :D ayrıca biriken para benden de gitmiyor PTC siteleri saolsun :D :thumbsup: :thumbsup:

4. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    Tıklama başına 2 cent alıyosun 15x2 = 30 cent Napcan sakız mı alcan :P

internetten para kazanmanın yolu ya satış yapıcaksın yada güncel bir siteye sahip olucaksınki reklam veresin !

5. Rocky Balboa

Rocky Balboa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Futbolcu
    Tolga Abi Şak Şak Şak Tolga Abi Şak Şak Şak :mrgreen: :mrgreen:

6. starvays

starvays Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Her yıl aynı şeyler.Site farklı hikaye aynı. Boşa zaman harcamak istiyenler buyursun :)

7. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    bana + rep verene beleş silk sitesi!! :mrgreen:

8. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    ben sana direk ışın kılıcı versem olar mı :mrgreen: :lol:

9. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    hemide yasal.

10. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    ışın kılıcını ver sen bana ben direk paypal hesabımı vericem :mrgreen: :mrgreen:
    yasal ne kelime abi meclis parayı kendi eliylen vericek :lol:

11. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 cent 2 cent uğraşıp 50 dolar yapanada versinler artık ya :lol: Maşallah ...
    Bu işleremi atılsak yahu ?
    Tıklama başı 5 kuruş 100 lira olunca ödeme yapılacak diye.
    Yapan olursa 1 yıl içersinde aktarılacaktır yazarız :lol:

12. DoublePlus

DoublePlus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu milyonlarca kez yazıldı herkes konu kasmak için kopyala[Control+C] Yapıstır [Control+V] Baska Bişey Bilen Yokmu

13. OnLy4EveR

OnLy4EveR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paypala kredi kartı üye yapmadınmı alamıyosun galiba :S