Spa

rank8
ghost12 demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Respect demiş ki:
Bütün suçu Fatih Terim'e yüklemeniz saçma..
+Fre3 :roll:

:arrow: Asıl suçlu oyunculardır.
+1907

Fatih Terim yapılacak hareketleri,taktikleri vs.vs anlatır.Oyuncu ise o verilen taktiklere göre oynamaya çalışır.Oyuncu gününde olmaya bilir bir sıkıntısı olabilir oynayamaz vs.vs.Yani bütün suçu Fatih Terim'e yıkmak doğru olmaz.
oLur hacım. Sen Elindeki TAkımda Forvet olmadığını bildiğin halde Fatih Tekke gibi adamı çağırmıyorsun. Semih Yerine Koşmaktan aciz futbolu unutmuş Nihat'ı oynatıyorsun. Ayhan'ın ne işi var? Atın At gözlüklerinide gerçekleri görün ^^

Prada

Aynen Spaya katılıyorum. Bu takımın bu hald eolmasının tek suçlusu Fatih Terimdir....

Prada

Fatih Terim cemaatçi kişisel komplexleri olan bunuda takıma yansitan formda oyuncuları almak yerine kafasına göre sevdiği adamları takıma çağıran bi adam..

Avrupa 3. cülüğü demesin kimse dünya üzerindeki en ballı takım Türkiyedir.. Bu Dunya kupasındada böyleydi Avrupa Kupasındada. iki 3.culukte TESADUF...

Spa

rank8
Prada demiş ki:
Fatih Terim cemaatçi kişisel komplexleri olan bunuda takıma yansitan formda oyuncuları almak yerine kafasına göre sevdiği adamları takıma çağıran bi adam..

Avrupa 3. cülüğü demesin kimse dünya üzerindeki en ballı takım Türkiyedir.. Bu Dunya kupasındada böyleydi Avrupa Kupasındada. iki 3.culukte TESADUF...
:nod: En istikrarlı hocaymış :D Toplam Fiyatı 10m € Etmeyen takımla berabere kalıyoruz :mrgreen: :mrgreen: istifa etmez ama 220 milyar hiçbişey yapmadan heray canlıyı goturuyor imparatormuş ibo'dan başka imparator yok :dance:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Spa demiş ki:
oLur hacım. Sen Elindeki TAkımda Forvet olmadığını bildiğin halde Fatih Tekke gibi adamı çağırmıyorsun. Semih Yerine Koşmaktan aciz futbolu unutmuş Nihat'ı oynatıyorsun. Ayhan'ın ne işi var? Atın At gözlüklerinide gerçekleri görün ^^

İyi güzel söylüyorsun da Estonyayı 18 yaş altı takımımızla yenmemiz gerekirdi.Oyuncu kaleci farketmez Estonya gibi sıradan bir takımla oynuyorsan çıkıp yeneceksin bunun kaçarı yok.Fatih Terimin suçu yok mu tabii ki var futbolculardan sonra en büyük suçlu odur. 8)

+

TFF umarım Terimle devam eder İstikrar diye birşey var futbolda...Şu Türk milletine bir türlü anlatamadığımız şey... :rolleyes1:

Ayrıca aldığı parada çok fazla indirime gidilmeli...Gerçi ülkemizde Aragonesler Güizalar Ortegalar Anelkalar oynamadan ne para kaldırdı varsın bu paralarımızın bir kısmıda Türklere gitsin...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu topicleri global bile yapmayın :P

kuzenler dedi maç izleyelim screamadle bi alo çaktı halı saha maçı var dedi atladık gittik dedim maç izleyeceğimize kendi maçımıza bakalım ahahaha :)))

Yukarı Alt