- Resim Silinmiş.

Ücretsiz, fütüristik temalı, FPS oyunu Blacklight: Retribution'da en gelişmiş teknoloji ürünü silahlar kullanarak savaşın. Tahrip edici robot tanklar donanın ve hırçın bir rekabet içeren modlarda ölümcül el silahlarını kullanın.

Robot Tank üst düzey bir silahtır. Güçlü ancak yavaştır, bu zırhlı giysi tek vuruşta öldüren bir raylı tüfek ve alanları düşmandan hızla temizleyecek yüksek ivmeli bir mitralyöz içerir. Yalnızca takım oyunu uygulayarak, silah deposundaki ağır silahlarla ve Hiper Gerçeklik Görüşü (HGG) kullanılarak bu fütüristik ölüm makinasının üstesinden gelinebilir.

Gelişmiş HGG oyuncuların rakiplerini, takım arkadaşlarını, Silah Depolarını ve Robot Tank zayıf noktalarını duvarların ötesinden görmelerini sağlar ama bu onların saldırma kapasitelerine mal olur. Blacklight'ın son derece gösterişli oyun modlarında yalnız ya da arkadaş ekibinizle, Robot Tank ve HGG kullanarak oynayın. Mevcut modlar şunları içerir. Ölüm Maçı, Takım Ölüm Maçı, Baskınlık ve Tepenin Kralı ama daha fazlası da yolda.

Silahlarını, zırhlarını, sataşmalarını ve daha fazlasını çok ayrıntılı bir şekilde uyarlayın. Tüfek Ağızları, gövdeler, cephane ve daha fazlasıyla oynayın. Oyun-içi depolardaki gelişmiş silahları bile yapılandırın.

Tanıtım Video : http://www.youtube.com/watch?v=F-FpduXstLE
Oyun Link : http://blacklight.tr.perfectworld.eu/

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

Türkçe oyundan, Türkiye serverından uzak duracaksın arkadaş; dersimi aldım ben.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Katılıyorum :beer:

-Resim low ayarlarda heralde eğer değilse tırt bir oyun :popcorn:

Oyun fps açısından bir çok oyundan ileri diyebilirim :wink1: örnek diyelim herşey son sisteme dayalı belirli noktalar var zırh veya diğer şeylerden alabiliyorsunuz ( oyun içinde hemde ) oyunda en çok kullanılan ''V'' tuşu nedir bu derseniz ;

V tuşuna bastığınız anda 3-4 saniye boyunda takım ve rakip arkadaşlarınızın yerinizi görebilirsiniz.Her 5saniyede bu V tuşu aktif oluyor (daha da uzun olabilir tam emin değilim)

Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Melkor demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Katılıyorum :beer:

-Resim low ayarlarda heralde eğer değilse tırt bir oyun :popcorn:
ilk resim low değil ama blur falan var baya kaliteli duruyor.

Oyunu önceden test ettim oyun biraz bilim-kurgu tarzında mesela F basınca WallHack gibi adamları görüyorsunuz fakat 2-3sn. sürüyor ayrıca oyun içinde NPC'ler falan var aslında zevkli bir oyun yazın oynanabilir.

Yukarı Alt