Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu mu sronun gelişmişi sro mu bunun gelişmişi.Bunu oynayacağıma oturup şeyimle oynarım daha iyi. Confused

CrimeIce demiş ki:
Bu mu sronun gelişmişi sro mu bunun gelişmişi.Bunu oynayacağıma oturup şeyimle oynarım daha iyi. Confused
ark bazı özellikler sro da yok mesela atlama! varmı sro da o bakımdan söledim ben!

video sonlarinda yaratik kesiyor buyuk bitane islemedin galiba video tamamini :lol: popcorn

Arkadaşlar belki duymuşsunuzdur..ROHAN ONLiNE die bi oyun var o gerçekten sronun gelişmişi çok güzel bi oyun...Bn 4-5 aydır onu bekliorum ama ing.. version çıkmadı :lol::D

KolerA demiş ki:
Arkadaşlar belki duymuşsunuzdur..ROHAN ONLiNE die bi oyun var o gerçekten sronun gelişmişi çok güzel bi oyun...Bn 4-5 aydır onu bekliorum ama ing.. version çıkmadı :lol::D
Oyunun resimlerine baktım gerçekten güzel.

rohan.jp

ben oyunu indirmeye kalktigimda hata aliyorum galiba Turkiyeden giris yasak olabilirmi??
:?!!!

KolerA demiş ki:
wallaha aynı agaa bende bekliyorum onu o oyun kendi basına bi imajjj süper bişe yane... Bitane daha war gerci onun gibi oda SUNonline oda bayaaa süperr. yane 2 side suanki oyunların pabuclarını dama atar bence.. headbang2ft9 extraokk

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt