Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar kiminiz inanacak kiminiz inanamayacak herkezin bildiği bedava para kazanma yöntemiyle 20 dolar gibi bir miktar yaptım 2 ayda o paranın 5 dolarına silkroad üzerinden silk aldım ve almam saniye sürdü hiç bir sorun yaşamadım aynı şekilde www.thepowerlevel.com sitesindende 60mil altın için 14,xx li bir dolar para ödedim o gün 24/7 servisle konuştum yarın konuşalım dedi ve bu sabah konuştum 60mil altını teslim ettiler yai bbu yöntem %100 doğrudur.inanmıyan bir arkadaşvarsa kanıtlaya bilirim.Eğer sadece silkroada bağımlı kalmazsanız paypal üzerinden sahip olduğunuz bu parayla her şeyi yapa bilirsiniz bir kere bütün online oyunlarda kulanilrsin rapidshare'den hesap ala bilirsiniz alışveriş bile yapa bilirsiniz..

1.Önce bir paypal hesabı alın http://www.paypal.com adresinden alın kayıt sırasında ister kredi kartı numarası verin isterseniz kredi kartı istediği zaman paypal sitesini kapatın e-maile gelen onay kodunu onaylayın kayıt oldunuz
2.Şimdi sitemize gidiyoruz http://bux.to/?r=Hakan adresine gidip kayıt oluyoruz kayır sırasında paypal e-mail adresini istiyor ona göre kyıt olur olmaz 0.09 dolar direk cebimizde şimdi "Surf ads" linkine tıklıyoruz orda gördüğümüz linklere tek tek tıklıyoruz ve 30 sn bekliyoruz sonuç 0.01 dolar cepte bütün linklere tıkla yaklaşık 15 link olyor bazen 40-50 çıkıyor.
Sonra “My Stats” kısmında orda yazan url adresini arkadaşlarımıza göndererek onlarıda üye yapıyoruz üye yaptığımız her kişinin bir linke tıklamasıylada 0.01 dolar kazanıyoruz 10 dolara ulaşınca My stat kısmında cash out var ona tıklıyoruz ve bekliyoruz paypal hesabımıza yatıyor

BU NE YAA KİLİT Exclamation

Kac defa söylendi böyle konular açılmıyacak diye
sen burda kendi reklamını yapıyorsun bize 3ün 1i kalıyor

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt