1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bedavadan bot sahibi olmak

1. josef45

josef45 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle konu daha önce açıldıysa sizlerden çok özür dilerim.

şu anda bildiginiz üzere bedava bot bulmak imkansız ve bulduklarımızın içindede %100 keyloger var.

Ama bedavadan para kazanabileceğimiz sitelerin botu çıktı artık ve siz bu sitelerden para kazanarak kendinize gerçek keyloger olmayan bot alabilir artı oyunda silk alabilirsiniz.

Gerçekten zahmetsiz ve kolay bir yöntem ile haftada $10 $20 $30 veya dahada fazla yapabilirsiniz bu miktar sizin alt üye sayınıza baglı. Hiç bir tane bile alt üyeniz olmasa bile 2 veya 3 hafta içinde sizin hesabınızda $10 birikiyor..... bu parayı paypal hesabınıza geçirerek bot veya silk alabiliyorsunuz...

Bedavadan para kazanmak isterseniz sizlere kazanacagınız sitelerın adreslerini veriyorum.

http://paid.vg/?r=josef45

http://bux.to/?r=josef45

Arkaşlar verdigim linkler beni refarans olarak gösteriyor yani siz her tıkladıgınızda banada belli miktar gelecek. sizde üye olduktan sonra refransınızı yayınlayarak alt üyelere sahip olur ve daha çok para kazanmış olursunuz.

İlgilenen arkadaşların bu sitelerin botunu istiyorlarsa bana hhhh931@mynet.com adresden ulaşabilirler ve botlarını alabilirler...

"rahatsızlık verdiysem özür dilerim"

2. ProblemMaker

ProblemMaker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım içni saol bu paypal gbi bişi sanırım!

3. KaF_KeF

KaF_KeF Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar yalan. Boşa uğraşmayın derim. Sonra kotalılar faturada bir süprizle karşılaşabilirsiniz.

4. josef45

josef45 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadaşım yalan değil denenmiştir. bu sitelerdeki accauntunuzda oluşan paraları paypal hesabınıza aktarıyorsunuz paypal hesabınızdanda istediğiniz şeyi alıyorsunuz

5. aybars0707

aybars0707 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    clixncash gibi bişey galiba :lol:

6. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uğraşacak adama sözüm yok ama ben kendim denedim cok uzun bi uğraş bu.O nedenle veririm 10-15 ytl alırım bot card ımı kasarım rahat rahat.O kadar zaman uğraşmam,ben o parayı alana kadar elle kassam bile 80 olurum :santa:
    Konu evet daha önce defalarca verildi bunu bilmeyen yok gibi bişey.O nedenle konu açmak forum kirletmek yerine bunu imzanıza koyarsanız sevinirim.

7. fox89hakan

fox89hakan Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ögrencı galıba
    ınternete reklamlara tıklayarak para kazanıyosonuz ama sadece tıklayarak kazanmak bıraz zor bunun ıcın sızın bırılerıne referans vermenız lazım sızın referansınızla gelen herkezden sız para kazanıyosunuz ve bunu paypala yukleyıp ordan sılk alabılıyoruz ama önce bır paypal hesabına ıhtıyacınız da olucak tabı paraları transfer etmek ıcın hmm popcorn

8. KaF_KeF

KaF_KeF Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar emin yalan değil diyorsunda sen o siteden hiç para kazandın mı?
    Arkadaşlar hiç boşa uğraşmayın çok denedim böyle şeyleri işe yaradığı yok zaman kaybı zaten kota yiyor.