Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaslar ilk bastan soliyim botu denemdım ne olup olmaıgını bilmiyorum ama paylaşayim istedim sizden cok sey aldım bnmde vermem gerektigini düşündüm " Edited " SU ANLİK BOTMUZ UCRETSİZDİR ama deneyip girmedim isro bot kullanıyorum modlar taratirsanız sevinirim

bang_efe demiş ki:
Arkadaslar ilk bastan soliyim botu denemdım ne olup olmaıgını bilmiyorum ama paylaşayim istedim sizden cok sey aldım bnmde vermem gerektigini düşündüm "Edited " SU ANLİK BOTMUZ UCRETSİZDİR ama deneyip girmedim isro bot kullanıyorum modlar taratirsanız sevinirim
Şu an inceliyoruz temiz olup olmadığını bilmiyoruz.İncelememiz bittikten sonra linki yeniden paylaşacağız.Şimdilik link silindi.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
bang_efe demiş ki:
jason içindeki doslarımı taratıyon tek tek =) kaç saat oldu=)
Bikaç dakka kasmazsanız belki yüzde 15-20 kaybedersiniz ama temiz değilse çarınız gider :wink1: Jason güvenlik konusunda 10 numaradır onun açıklamasını bekleyin bence.

Ps:Profesyonel bir programcı tarafından yeni imza ile yazılan bir virüsü antivirüslerin görmesi için en az 1 hafta geçer. Kendilerine göre imza updateleri yaparlar. Fakat güvenlikden anlayan biri kolayca çözebilir. bence bekleyin

3 farklı charda denendi. Sonuç: çalışmıyor. Boşuna kotanızı harcamayın. Birde inventory ss 'i çektiriyorlar. Ne alakaysa ... Neyse. İyi günler. agbot veya stelthbot a devam. :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt