Arkadaşlar Ben A.W Surveys i denedim test ettim.Ve silkimide aldım şimdi pre ve tavşan aldım.Sizinde denemenizi tavsiye ederim.Şimdi Anlatacağım:
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=zibidi54 (Lütfen Burdan üye lursanız banada faydanız dokunur burda sizden bişey eksilmiş olmuyo ;D ) evet buraya girdikten sonra yukarda Create a Free Account'u tıklayıp ordan gerekli bilgileri dolduruyorsunuz sonra alttan create deyip üyeliğiniz tamamlanıyor.Burdan sonra altta 6$ ve 4$ lık linklere tıklıyorsunuz.BUrda karşınıza site hakkında yorum yazmanızı söylüyor karşınızdaki iki boşluğa good veya wonderful veya bad gibisinden yazın.Yorum size kalmış.Burdaki tüm linklere bunları yaptıktan sonra 27$ dolarınız oluyor.Bu linkler 1-2 hafta sonra açılıyo sabredin açılacaktır.Bende sabrımı yitirmiştim siteyi tam bırakmıştım baktım ki linkler yenilenmiş.Bundan sonra gene bekleyin 1-2 hafta sora tekrar gelecek tekrar yapın aynı işlemleri ve en sonun da en az 75 $ olunca ordan Redeem Money deyip paranızı paypal vb. yerlere aktarabiliyorsunuz.Paypala aktardıktan sonra silroad dan charınıza girip F10 basın ordan premium vb. şeyleri alacak olursanız buy deyin paypal sitesi açılacak ordan girin paypal hesabınızla alın.BoL ŞaNSLaR.......

Yukarı Alt