gardaş extraloob diye bi yerdeyim valla sen bilirm
Evet bu konular bol miktarda bulunmakta forumumuzda ve diğer forumlarda.. adbux..bux.to.. gibi click sitelerinde biriken parayla alma..
lâkin bu ödemeyi almak için paypal hesabınızın onaylı olması gerektiğini biliyor musunuz? veya, onayın sadece maile gelen aktive koduyla
alakalı olmadiğini biliyor muydunuz ? paypal hesabınızı tam verified hesap yapmak için bir kredi kartı eklemeniz gerekmektedir.
ve paypal kredi kartınızdan 1.95$ çeker.. kredi kartınızın extresinde(faturayla birlikte gelir) bu harcamanın açıklamasında size 4 haneli bir kod gönderir.
işte bu onay kodunu girerek paypal hesabınızı onaylarsınız. ayrıca paypal alışverişlerinizde sizin kredi kartınızdan para çekebilir bunuda unutmayın.

Kısacası: eğer bu koşulları gerçekleştirip.. verified bir paypal hesabına sahip olamayacaksanız,
boşuna hiç kasmayın ve bu click sitelerinde (bux.to,adbux...) zaman harcamayın.

benim paypal hesabımdan bir görünüş vereyim.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardeş yanılıyorsun onaylamaya gerek yoq ben kendimden biliyorum parayı yatırıyorlardı tabi ki bir kaç ay önce çoğu bedava para sitesi gibi bux.to ve çoğunluğu alertpay'a yükleme yapıyor görünüşe bakılınca ikisitedede kredi kartı eklenmiş olması gerekiyor ama ben ikisindede ödeme aldım ve ikisinede kredi kartı vermedim inanmazsan başka bir e-mailden paypal hesabı aç kendi hesabından o hesaba para transfer et görüceksin ki yanılıyorsun

Yukarı Alt