1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bedava Silk Alın veya PC Başında Para Kazanın Nasıl mı? İçer

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. bowman

bowman Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllardır görüyoruz , duyuyoruz neobux , bux.to , awsurveys vb. reklam oku para kazan siteleri.Birçoğu geçerli bir paypal adresi ve kart numarası istiyor.Ve birçoğu ingilizce türkçe desteği yok!
    Ve sizinle paylaşacağım bu sistem 2007 Yılı Altın Örümcek Ödülünde En İyi Girişimcilik Ödülü Aldı.

SüperTeklif nedir?
    Süper Teklif, SüperTeklif web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda farklı kanallardan tanıtım mesajları yayınlayan ve bu mesajlardan gelen kazançlarının belli bir kısmını kullanıcılarına dağıtan Türkiye'nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformudur.SüperTeklif'den nasıl para kazanabilirim?
    SüperTeklif'e üye olan kullanıcılarımızın hepsi birer SüperÜye'dir. SüperÜye olduğunuzda kendi okuduğunuz ve sizin davetinizle SüperÜye olanların okuduğu tanıtım mesajlarından Puan kazanırsınız. 100.000 Puan'a ulaştığınızda dilerseniz 100 YTL hesabınıza yatırılır. Ayrıca profil bilgilerinizi güncellediğinizde ekstra Puan kazanırsınız.

Nasıl Puan kazanmaya başlayacağım?
    SüperTeklif'e üye olduktan sonra, Profil ve Tercih bilgilerinizi doldurarak Puan kazanmaya başlayacaksınız. SMS,e-mail ve diğer kanallarla size göndereceğimiz tanıtım mesajlarını görüntüledikçe ve ayrıca sizin davetinizle SüperÜye olan arkadaşlarınızın okudukları mesajlar sayesinde Puan'larınızı artıracaksınız.
    Bana gelen her tanıtım mesajından Puan kazanacak mıyım?
    Puan kazanabilmek için size gönderilen tanıtım mesajlarını okumanız yeterli. Sizin davetinizle SüperTeklif'e üye olanların okuduğu tanıtım mesajlarından da Puan kazanabileceksiniz. Yakında tanıtım mesajlarını okumak dışında yapacağınız birtakım işlemlerden de para kazanacaksınız.
    Puan'larımla neler yapabilirim?
    Puan'larınız 100.000 Puan'a ulaştığında karşılığı olan 100 YTL dilerseniz belirttiğiniz hesap numaranıza yatırılacaktır. Ayrıca Puan'larınızın yeni kullanım alanları için SüperTeklif'te yayınlanacak bilgileri takip edin!
    Kaç tanıtım mesajı okuduktan sonra 100 YTL kazanırım?
    Her 1.000 Puan'ınız 1 YTL değerindedir. 100 YTL kazanabilmeniz için 100.000 Puan toplamanız gerekmektedir.Unutmayın, sizin davetiniz ile üye olan arkadaşlarınız ile birlikte, 1.seviyeden 6.seviyeye kadar SüperÜye'leriniz de gönderilen mesajları okuduğunda Puan kazanacaksınız. Hatta size gönderilen mesajları siz okumasanız bile, sizin davetinizle üye olan kişiler okuduğu takdirde Puan kazanabilir, bu durumda 100.000 Puan'a çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Okuduğum her tanıtım mesajından Puan kazanacak mıyım?
    Size gönderilen ve okuduğunuz her tanıtım mesajından Puan kazanabileceksiniz. Ancak mesajların size gönderilmiş olması Puan kazanabilmeniz için yeterli değildir. Puan kazanabilmeniz için size gönderilen mesajları okumanız gerekmektedir. Yakında, tanıtım mesajlarını okumak dışında yapacağınız birtakım işlemlerden de para kazanacaksınız.

Öyleyse ne bekliyorsunuz?Sizde üye olun ve puan kazanmaya başlayın.
    Ayrıca 5 ekime kadar 100 üye getirirseniz 100.000 puan olur ve 100ytl kazanırsınız.Çok zor değil 5 ekime daha çok var çevreniz geniş ve saygınlığınız varsa çok rahat yapabilirsiniz hatta değil 100 üye 200 üye bile yapabilirsiniz
    Ve bu sayede Silkroad Online üzerinden silk/gold alabilirsiniz.

http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=c9c57e19-b9d4-4e20-a332-2b4835689585

eger yanlış yere koyduysam lütfen kızmayın daha çok bilmiorum :lol:

Aşagıdaki linke tıklarsanız banada bi yardımınız olu bence sizde üye olun güzel bi oyun :lol:

http://s8.gladiatus.net/game/c.php?uid=113112

2. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    mod lar dan onay gelsin yapıcam :D

3. bowman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün başladım 5 ytl param oldu :D

4. ManlY

ManlY Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Site de senin para puanlarınla ilgili ss atsan da baksak bu zamana kadar genelde boş topicler açıldı sen gerçek diyorsan bir kaç ss atta bakalım.

5. bowman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sanırım resim istediniz :D ama resim gönderiorum ufak çıkıo nasıl büyük gönderebilirim?

6. shoo_tr

shoo_tr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim cep tlefonum yok(varda vermek istemiyorum cart curt ararlar sonra :D) cep telefonu yerine sallama bişey yazsam olurmu?

7. bowman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın tel nonu verme saten kontörünü yerler kabala bi şeyler yaz ben öle yaptım çogu bilgimi sallama yaptım :D

8. shoo_tr

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani telefonla önemli bir işleri olmaz demi ?

9. shoo_tr

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam üye oldum şimdi silk almak için nasıl puan kazanabilirim :D

10. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    modlardan onay yok, ya of artık ben kilitlemekten sıkıldım, sizler bu konuyu açmaktan sıkılmadınız...

1238798943073102983837284098273828931216 defa verildi, bir okadar kadarda kilitlendi...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.