arkadasım cocuk kandırıyo yok sılk mılk alamıyo alsın ben surda g...... anladınız palavra cocuk gıbı ınanıyonuz oda bı bok zannedıyo kendını Wink

_CaspeR_

Buralıyım
Ciqlet demiş ki:
arkadasım cocuk kandırıyo yok sılk mılk alamıyo alsın ben surda g...... anladınız palavra cocuk gıbı ınanıyonuz oda bı bok zannedıyo kendını Wink
ciqlet lütfen yazını editlermisisn birazdaha saygılı ve bu bebetonun silk yönetmi asıl sahibi olan Liblibinin silk alma yöntemi doğru ama açıkalar açıklamaz o onların istedikleri bişey zorlayamazsınız

Lütfen yazını Editle

arkadasım ver bana alman tel almayan sana sılk en adı salak salak ugrasıyolar joymax ebesıne atlar adamın ole bısey olsa Wink

coluk cocugu kandırmasın dıye edıtlemıcem headbang2ft9

_CaspeR_

Buralıyım
ciglet bak bunu jigsaw da açıkladı bu gerçek bieşy siz yapamıyorsanız böle demene gerek yok onlar çözmüş olayı ister açıklarlar ister açıklamazlar bak yazını editle dedim editlemicem diyorsun

Yazını Editle

arkadasım arkadas telefon nosuz alıyomus sakal atıyom bende

ver alman tel no ulasabılcegım ver bende sana alam ok Wink

_CaspeR_

Buralıyım
Ciqlet demiş ki:
arkadasım arkadas telefon nosuz alıyomus sakal atıyom bende

ver alman tel no ulasabılcegım ver bende sana alam ok Wink
sana silk al diyen yok sende dene sende çöz o zaman onlarda deniye deniye çözmüşler yetkim olsa Kilit ama yok o yazılarınıda editle

yha sabır tope estafurullah

lıblıbının verdıgı sadece yarısına gelebılırsın ordan sonra tel no gırmeden olmaz kardesım anlamıyonmu akradas bılmıyo mılletı kandırıyo utanmadan topıc acıyo bıde

benım demek ıstedıgım lıblıbının verıdıgı 2 sıteyle olay bıtmıyo eger yapabılıyosa alsın 50 sılk
yarın onun hesabına 200 ytl yatırmayanın anasını neyse anladın tmm

tel no alman cep olmazsa bu ıs olmaz

Beijo

Bilgiliyim
alman tel no.'su bulmak basit sen açıkla bakalım nasıl alıyorsun ?

Yukarı Alt