BebeT0 çabuk gel olrmu modifier prosu lazım botla giremiyoruz ltfn çabuk gelllllllllllllll Sad

inş. enkısa zamanda int. alırsın. ekran boyutlandırma %100 %50 %25 %10 %5 gibi programı yenisi güncellersen sevinirim.kolay gelsin.

bebeto kardeşim rica etsek modifierin orjinal sitesini verebilirmisin. çünkü burda bir çok arkadaş 4-5 gündür yenilemeni bekledik. siteyi verirsen çok makbule geçersin. ö.m den bekliyorum...

firewolf92 demiş ki:
bebeto kardeşim rica etsek modifierin orjinal sitesini verebilirmisin. çünkü burda bir çok arkadaş 4-5 gündür yenilemeni bekledik. siteyi verirsen çok makbule geçersin. ö.m den bekliyorum...

BeBeT0 programları bıldıgım kadarıyla kendı yapıyor extraokk

BeBeT0 demiş ki:
S.a Arkadaslar Evde İnt Olmadıgı için Programları Güncelleyemeye Bilirim Ama GEnelde Güncelliyecegim Bu Yuzden Ö.m Atmanıza Gerek Yok

TARİH:26.02.2008 İnt Kesildi

TARİH:04.04.2008 De TEkrar Gelicegim
Şu ana kadar bütün konularına ilgi duymuşumdur...Hiç gereksiz konu açtığını görmedim...Bu forum sensiz yapamaz bence extraokk

BeBeT0 Burası Yerimi İstekleriniz - Önerileriniz buraya aç böyle konu olunca Eger İlgi Çekmek için Yaptıysan Hiç hoş Degil Evil or Very Mad

Yukarı Alt