ben BBflashback die bi program indirdim program masaüstü videosu çekiyo ben bunu internete upload edip buraya koymak istiyom bilenler yardım edebilirmi

MYSTRO öncelikle yardımın için sağol ama verdiğin link gözükmüyo bide benim çektiğim video galiba flash yani heralde öle olması lazım :) internet explorerle açılınca video gözüküyo ben o videoyu aynı resim gibi upload edip videoyu siteye koymak istiyom işte bu konuda yardım istiyom

BitterSweet flash videoyu veya normal avı uzantılı videoyu nasıl siteye upload edip buraya koymayı vieolu olarak gösterirsen (resimlide olabilir) çok sevinirim :) sana pm den gönderiyim vieomun sitede böle gözükmesini istiyom sen ona göre bi anlatım yaparsın

Sn videonu movie maker den film olarak çıkart öyle upluod etmeyi dene birde snin için cumartesi gününü beklemen lasım fotolu bi anlatım yaparım. Birde bilirek link i tam vermedim reklam olmasın die :D izlesene.com bu siteye upluod et :D Edince o sana link vercek ztn gerisi biliyorun ^^

Neredeyse bütün video sitelerinin upload kısmı mevcuttur. Ben video googleyi tavsiye ederim.

Fakat şu ayrıntı gözden kaçmasın BBflashback tarzı programlar .avi, .mpeg vs. bilinen türler ile kaydetmeyebilir ve converter programlarına ihtiyaç duyabilirsin.

Yukarı Alt