Hayırlı Olsun Da Bence Silmeseydin Yazın Online Oyunlar Can Sıkıntısına Bire Bir

Senin adına sevindim.Bende önümüzdeki sene ÖSS'ye giricem ve bende yaz sonu oyunu bırakıcam ama bütün yaz doya doya oynıycam.Ayrıca yazın ders çalışmaktan vaktim kalmıycak demişsin çalışcağını hiç sanmıyorum herkez gezip eylenicek sen ders çalışcaksın çok zor gibi geliyor bana.Şahsen bende çalışıcağım ama günde 1-2 saat test çözücem en fazla kalan zamanda dışarıda gezicem,denize gidicem,arkadaşlarımla ortak bişeyler yapıcam ve sroda oynuyacağım ama senin şimdiden bırakman çok iyi olmuş.Dönmemeyi başarabilirsen ne mutlu sana :muck:

Takımı
Besiktas
aghh bide ben bırakabılsem.. aslında sıkıldım bırakıcam ama Birsürü char var satsam bi..

85 lvl sjsro full ınt
54 lvl wizzard
40 lvl warrior
42 lvl xbow
Satılıktır..

Misproject

Buralıyım
SuperNaturaL demiş ki:
Senin adına sevindim.Bende önümüzdeki sene ÖSS'ye giricem ve bende yaz sonu oyunu bırakıcam ama bütün yaz doya doya oynıycam.Ayrıca yazın ders çalışmaktan vaktim kalmıycak demişsin çalışcağını hiç sanmıyorum herkez gezip eylenicek sen ders çalışcaksın çok zor gibi geliyor bana.Şahsen bende çalışıcağım ama günde 1-2 saat test çözücem en fazla kalan zamanda dışarıda gezicem,denize gidicem,arkadaşlarımla ortak bişeyler yapıcam ve sroda oynuyacağım ama senin şimdiden bırakman çok iyi olmuş.Dönmemeyi başarabilirsen ne mutlu sana :muck:
Gün geçtikçe sınav zorlaşıyor.Mat1, fen1 bunları nasıl halledebilcem ki çalışmadan.Bende gezicem, hatta okul kapanır kapanmaz antalya ya gidicem ama zannetmiyorum oyuna vakit kalcağını.Her gün denize gitsen bile gene de sıkılırsın bir günden sonra.

Misproject

Buralıyım
SpywaR3 demiş ki:
aghh bide ben bırakabılsem.. aslında sıkıldım bırakıcam ama Birsürü char var satsam bi..

85 lvl sjsro full ınt
54 lvl wizzard
40 lvl warrior
42 lvl xbow
Satılıktır..
Satmaya bırakmaya çalışırsan o iş zor.Şifresini değiştirirken gözlerini kapa gelişine bir şeyler salla en azından şifreyi bilmezsin.veya çarın bilgilerini güvendiğin arkadışna ver değiştirsin dursun onda:P

bende bu sene tekrar girecem gcen sne oyun yzünden olmadi bu sene hala oynuom ama sadece p.tesileri sana tavsiyem eger mezun san benim gibi bi öss yurduna git gnde 13 saat çalışırsın sadece p.tesileri iznin var 7 saat ondada benim gbi sro oynarsin :D:D:D:D (işin dalgası tabi çoook çalışmak lazım ) :D

Ben 2 ay bırakmıstım tekrar başladım başlamamın nedeni can sıkıntısı eski küçüklüğüm olsa kesinlikle oynamam sokakta oynamak varken sro imkansız :D seneye öss ye hazırlancam bu yazın sonundada bırakıcam sro yu

Yukarı Alt