arkadaşalr 50 lvllim cerb tg ivy rahatça kesebilirim ama hiç kesmek nasip olmadı birilri mutlka benden önce buluyor kesiyor

hele bazıları var ki sürekli buluyor sürekli kesiyor :s şans mı bu ?

yoksa tam olarak nerede çıkacağını tahmin eden programlar mı var ?

bunu öğrenmek istiyorum çünkü artık ismimi yukarıda geçerken görmek istiyorum !

bu uniq bulma olayının bir programı yada yöntemi var mı ?

arka arkaya aynı yerde çıkmadığını biliyorum

şöle ola bilir mi mesela tg

ilk içerde çıktı
sonra tiger mountain yazısında
sonra tekrar ilk çktığı yerde çıkabilr mi??

Heryerde Çıkabilir.Bu GM nin işi.Hata google da araştırma yaparken lord'un janganın kapısında çıktığı bir resim buldum.Yani gerisini sen düşün.Bak eğer TG ye gidiceksen sana derim 3 kişi pt ye girin biri bandit te biri banditin aşağısında diğeri ise ferry oralara gidin.Eminim eğer GM salaklık etmesse bulursunuz.. :wink1:

ozberkxx demiş ki:
Heryerde Çıkabilir.Bu GM nin işi.Hata google da araştırma yaparken lord'un janganın kapısında çıktığı bir resim buldum.Yani gerisini sen düşün.Bak eğer TG ye gidiceksen sana derim 3 kişi pt ye girin biri bandit te biri banditin aşağısında diğeri ise ferry oralara gidin.Eminim eğer GM salaklık etmesse bulursunuz.. :wink1:
dostum lordu jangan kapısında ben de çıkarırım kendi serverımda :):):) private server olaylarından o ... asıl oyunla alakası yok kafanı yorma 8)

ozberkxx demiş ki:

unique'leri GM çıkarmıyor. sence zaten hiç görünmeyen hiçbir işe yaramayan 3 tane GM unique çıkarmaya uğraşır mı ? unique'ler ayrıca aynı yerde 3 kere üst üste bile çıkabilir şanstır bu :wink1:

dikkat ederseniz serverın başları ise lord hep temple da çıkar.
bug yapması kolay oldugu için.
ayrıca ben lordun arenada üst üste 3 kez çıktıgını bilirim..

jumper

Öğretiyorum
2easy4me demiş ki:

zuhahahaha bug yapması kolay oldugu için miş GM ler bug yapmanızı istemiyo neden bilerek orda cıkarsın bilip bilmeden konusma

cok fazla uniq kesme aşkı ile tutuşuyorsan , 1 gün boyunca aynı yerde bekle , pcyi açık bırak , uyu . unique alarm vardı bi zamnlar o duruyosa kur , alarm çalınca uyan senin :D

sk8er_boi demiş ki:
2easy4me demiş ki:

zuhahahaha bug yapması kolay oldugu için miş GM ler bug yapmanızı istemiyo neden bilerek orda cıkarsın bilip bilmeden konusma
bana konuşup konuşmamam gerektigini söyleyemezsin anladın mı ?
beyninde sorun mu var ? madem gm bug yapmamızı istemiyor(!)..
neden shaitan ın da bug noktaları var ? gmler istese tabi ki bu bug noktalarını kaldırabilir.
adam gibi konuşmayı ögren sonra gel.benim sinirlerimi bozma.

uniq kesmek sabır,yetenek ve güç işidir.ben 83 lvlim birsürü unıq kestim 8saat beklediğim zamanlar oldu karsıma cıkıpta elimden aldıkları günde oldu ama sabredecen.nerelerde cıkacagını cok ii bilecen cıktıgında nerelere kosacagını önceden belirleyecen karambole kosarsan olmaz bu iş.birazda sans lazım tabi

2easy4me demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
2easy4me demiş ki:

bana konuşup konuşmamam gerektigini söyleyemezsin anladın mı ?
beyninde sorun mu var ? madem gm bug yapmamızı istemiyor(!)..
neden shaitan ın da bug noktaları var ? gmler istese tabi ki bu bug noktalarını kaldırabilir.
adam gibi konuşmayı ögren sonra gel.benim sinirlerimi bozma.

+1 katılıyorum sana bugları kaldırmak çok kolay dikkat ederseniz bir çok bug kalktı...
sk8er daha saygılı konuşman gerekiyor galba :wink1:

_TwisT_ demiş ki:
arkadaşalr 50 lvllim cerb tg ivy rahatça kesebilirim ama hiç kesmek nasip olmadı birilri mutlka benden önce buluyor kesiyor

hele bazıları var ki sürekli buluyor sürekli kesiyor :s şans mı bu ?

yoksa tam olarak nerede çıkacağını tahmin eden programlar mı var ?

bunu öğrenmek istiyorum çünkü artık ismimi yukarıda geçerken görmek istiyorum !

bu uniq bulma olayının bir programı yada yöntemi var mı ?
arkadaş onların pcsi süperdir ve charları yüksek lvldir buldumu basıo zerki adam bizde daha yeni ışınlanıyoz ama o kesioo bile...

Yukarı Alt