furkan9791 demiş ki:
Can.Yilmaz demiş ki:
furkan9791 demiş ki:
Bu arada bana bişey anlattında benim mi haberim yok ? Bi söyle ilk baştada sonra konuş istersen nasıl olur ?
3 Sayfalık konuyu okursan ne anlatmaya çalıştığımı anlarsın.İkincisi sabahtan beri bu konunun milliyetçiliğe doğru saptıranlar olduğunu görüyorum ve hala aynı konuda yazıyorsunuz konumuz bu değil bunu anlamanı istedim ve kimsenin sana velet deme hakkı yok ve sanada velet diyende yok oradaki cevabımda şekil A'dan kastım konuyu saptırmış olman.
Okuma zahmetine girmediğim için üzgünüm ama benim haberdar olmadığım bir konu hakkından suçlanmam da kusura bakma kabul edemeyeceğim bir durum !
O zaman sorun yok.Ama suç sadece bende de değil önce okuyarak yorum yazman daha mantıklı geldi bana.

Yahu ciddiyim bu forumlardaki bütün Türklerde problem var.Bi kere arkadaşım sırf onlar böyle bir oylama yaptılar diye Admin gidip Türkleri banlamaz bu bir.İkincisi banlamak gibi bi niyeti olsaydı Turkish diye bi alt forumda açmazdı.Üçüncüsü "ya bu adamlar bizi neden böyle görüyor" diyorsanız 2 neden var:
1-Taaa yıllar önce tanınan bi adam gidip bi Türkden scam yemiş sonra bütün Türkler böyledir diyip yayılmış bu laf.Bunu bazı gerizekalıların "ah keşke hitler bütün yahudileri öldürseydide yaşamasalardı" demesi kadar aptalca.
2-1. maddeye dayalı olarak kendinizi bu kişilere karşı biz scammer değiliz diye göstereceğiniz halde gidip "ALLAH YS ONE MADHER FACK FAKC MAMA FAKC PAPA" yazarsanız eh bende başka ülkeden bi adam olsam harbi bu türkler salak derim doğruya doğru.

Birde nolur diyorum tanrı aşkına, gidipde "bir türk dünyaya bedeldir, bütün türkler yabancıları öldürüyo tabi korkuyolar,türkün türkden başka dostu yoktur, dünya türk olsun, bir türk evrene bedeldir" tarzı saçma sapan şeyler deyip kendinizi yüceltmeye çalışmayın.O adamlardada bizlerdeki gibi "herkes eşittir" mantığı vardı önceden ama siz gidip "bir türk dünyaya" bedeldir derseniz... Tamam anlarım milletinizi sevin, ülkenizi sevin, insanınızı sevin ama faşistlik yapmayın... Komple bütün yabancılar düşmanımızdır mantığıyla giderseniz adamlarda "ban turkish ip's" diye konu açarlar.

Vittorio demiş ki:
ForEverTurk demiş ki:
Dulce Amor demiş ki:
sahibi yabancı,türk düşmanı,bizleri istemiyorlar.sizi istemiyoruz demelerine rağmen neden hala orada oynamak için uğraşıyorsunuz
:nod:
Adamlar madem bizi istemiyor anket yapıyor siz niye hala oynamaya devam ediyorsunuzki.O i'm Türk ulan kişileri alnından opmek istiyorum. Türk dünyaya bedeldir.
:muck:

Takımı
Galatasaray
ironEyE demiş ki:
Yahu ciddiyim bu forumlardaki bütün Türklerde problem var.Bi kere arkadaşım sırf onlar böyle bir oylama yaptılar diye Admin gidip Türkleri banlamaz bu bir.İkincisi banlamak gibi bi niyeti olsaydı Turkish diye bi alt forumda açmazdı.Üçüncüsü "ya bu adamlar bizi neden böyle görüyor" diyorsanız 2 neden var:
1-Taaa yıllar önce tanınan bi adam gidip bi Türkden scam yemiş sonra bütün Türkler böyledir diyip yayılmış bu laf.Bunu bazı gerizekalıların "ah keşke hitler bütün yahudileri öldürseydide yaşamasalardı" demesi kadar aptalca.
2-1. maddeye dayalı olarak kendinizi bu kişilere karşı biz scammer değiliz diye göstereceğiniz halde gidip "ALLAH YS ONE MADHER FACK FAKC MAMA FAKC PAPA" yazarsanız eh bende başka ülkeden bi adam olsam harbi bu türkler salak derim doğruya doğru.

Birde nolur diyorum tanrı aşkına, gidipde "bir türk dünyaya bedeldir, bütün türkler yabancıları öldürüyo tabi korkuyolar,türkün türkden başka dostu yoktur, dünya türk olsun, bir türk evrene bedeldir" tarzı saçma sapan şeyler deyip kendinizi yüceltmeye çalışmayın.O adamlardada bizlerdeki gibi "herkes eşittir" mantığı vardı önceden ama siz gidip "bir türk dünyaya" bedeldir derseniz... Tamam anlarım milletinizi sevin, ülkenizi sevin, insanınızı sevin ama faşistlik yapmayın... Komple bütün yabancılar düşmanımızdır mantığıyla giderseniz adamlarda "ban turkish ip's" diye konu açarlar.
Dediklerine katılıyorum yanlız son yazdıklarını biraz eleştirmek istedim.Öncelikle türkün türkten başka dostu yoktur kelimesi doğrudur,eğer yabancı ülkeye hiç gitmediysen bilemezsin oradaki toplumun (avrupa) türklerden ne denli nefret ettiğini türklerle aynı ortamda bulunmak istememesini anca görerek anlayabilirsin.Yabancı insanlar bunlara araplarda dahil müslüman olanlar bizleri sevmezler kısacası dünyada bizi seven bir tek türki devletler ve bir kaç asya ülkesi var o yüzden bu kelime doğrudur hiç bir yerde sevilmeyiz bunun oyunla alakası yok evrensel birşey olmuş nedense.2. ise bir türk dünyaya bedeldir derler bu kelimede Atatürkten ve tarih boyunca türk insanlarını çeşitli sorunlardan kurtaran özgürlüğünü kazanmasını sağlayan insanlar için söylemiştir.Burada sana birşey demiyorum haklısın bu lafları önüne gelenin anlam yaratmayacak yerlerde telafuz etmesinin bir anlamı yok.Sonuç olarak bu insanlar bizden sadece oyun bazında değil genel olarak sosyal toplumdada nefret eden nefret besleyen insanlar ve her bulundukları ortamda ırkçı davranışlar gösteriyorlar.Örneğin Azerbaycan Eurovision u kazandı youtube'dan bakabilirsin mesajlara Azeri şarkıcı sanıyorum adı nigar elinde türk bayrağı tuttu diye türklere yine küfürler yağdırılmış neden? türk kökenli olduğu için şarkı söyleyip kazandığı içinmi yoksa elinde türkiye bayrağıda tuttuğu içinmi?

İstenmediği yerde kalmayan tek ırk Türklerdir.Ya orayı fetheder,ya da vicdanına bırakarak çeker gider.Türklerin türkden başka dostuda yoktur unutmayınız.Kimsenin private server'ına ihtiyacımız da yok.

Yukarı Alt