FaNToM demiş ki:
Her Bayramda 100 kişi canını veriyor siz bayramda namaza gitmekten , cocuklara para vermekten , veya şeker toplayanlardan mı nefret ediyorsunz .. Bilyrm şaka anlamında diyrsnz ama genede bnları düşünmek lazm.
Ölenle ölünmez ki :detective:

Takımı
Besiktas
GetInDatAss demiş ki:
FaNToM demiş ki:
Her Bayramda 100 kişi canını veriyor siz bayramda namaza gitmekten , cocuklara para vermekten , veya şeker toplayanlardan mı nefret ediyorsunz .. Bilyrm şaka anlamında diyrsnz ama genede bnları düşünmek lazm.
Ölenle ölünmez ki :detective:
Oda Haklı :P

bahrey

bayramları pek sevmem :D babamdan annemden harçlık alırım bayram bitesiye kadar odama kapanırım :D(normalde oldugu gibi :D)

Barzo

Her gün gördüğün insanlara karşı aşırı süslenip karşılarına çıkmak...
Nedense anlayamıyorum bu ailedeki bayramda takım elbise giyilir merakını

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
SweeTChieF demiş ki:
Prada demiş ki:
Veletlere para vermek :P

Bu iş borç gibi küçükken size verilen harçlıklar büyüyünce veletler tarafından geri alınıyor :lol:
:lol: :lol:
Bayram tatili tek kurtuluş

Ben bayramı seviyorum ama tek sevmediğim yanı çocukların şeker istemesi...

Bayramda başıma gelen bir olayı anlatayım.
2 tane biri 6. sınıfa diğerini bilmiyorum çocuk geldi.Her zamanki gibi şeker sandım ve elime aldım şeker dolu sepeti :D gidiyorum kapıya kapının deliğinden baktım.Ve kapıyı açtım.Çocuklarda Timeismoney den alınmış gayet şık rap kıyafetleri saçlar joleli vs. .Velet bana demezmi biz okul harçlıklarımızı topluyoruz okul giderleri için. İçimden demekte geçti üstündeki Kıyafeti alamayan var ama Demedim Ve Hacım bende öğrenciyim ama şekerim var diyip şeker verdim Ve kapıyı kapattım :byes:

Fre3sTyLe demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Prada demiş ki:
Veletlere para vermek :P

Bu iş borç gibi küçükken size verilen harçlıklar büyüyünce veletler tarafından geri alınıyor :lol:
:lol: :lol:
Bayram tatili tek kurtuluş

Ben bayramı seviyorum ama tek sevmediğim yanı çocukların şeker istemesi...

Bayramda başıma gelen bir olayı anlatayım.
2 tane biri 6. sınıfa diğerini bilmiyorum çocuk geldi.Her zamanki gibi şeker sandım ve elime aldım şeker dolu sepeti :D gidiyorum kapıya kapının deliğinden baktım.Ve kapıyı açtım.Çocuklarda Timeismoney den alınmış gayet şık rap kıyafetleri saçlar joleli vs. .Velet bana demezmi biz okul harçlıklarımızı topluyoruz okul giderleri için. İçimden demekte geçti üstündeki Kıyafeti alamayan var ama Demedim Ve Hacım bende öğrenciyim ama şekerim var diyip şeker verdim Ve kapıyı kapattım :byes:
En iyisini yapmışsın bro :P

Yukarı Alt