yiğenlerin Yanima gelip pişmiş Kelle gibi Elimi öpmeden Para demesi ver vermeyince Bide Öpmeden Gimesi (1 i ilk öptü sonra İstedi onun Parasınıda Ona verdim zengin olsu cocuk xD )

Takımı
Besiktas
Ya bi kötü olay arkadaşlarım ble bnde para olduğunu bildiği için elimi öpüp para dileniyolar :lol:

Prada demiş ki:
Veletlere para vermek :P

Bu iş borç gibi küçükken size verilen harçlıklar büyüyünce veletler tarafından geri alınıyor :lol:

her el öpüşümde garanti 100 tl alıyorum genelde, büyüyünce 20tlden fazla vermem :mrgreen:

Prada demiş ki:

Bu iş borç gibi küçükken size verilen harçlıklar büyüyünce veletler tarafından geri alınıyor :lol:
vaa di mi yaslaninca basa bela oluyor o da :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ps: bayramlari severim ama bu yil bayramda yaninda kaldigim ailenin bana bayram namazi muslumanlar icin onemliymis sende kilmak istermisin yapabilecegimiz bir sey varmi demesi dumur etti beni kendimi sorguladim tekrar ahah neler oluyor bana :P

Ps2: bunu bayrama mal etmek de acimasizlik aslinda ne sucu var garibanin :mrgreen:

Prada demiş ki:

SSK ya da bağkur ılk once sen verıyosun sonra onlar :mrgreen:

Babayla bayram namazına gitmek :P Ben mesela gitmiyorum,çünkü babamda gitmiyor,beraber evde oturup çağrı filmini izleyip,italyanların şükran günlerinde eskiden neden kedi yediklerini tartışmak daha cazip geliyor :mrgreen:

Xplosive

Bilgiliyim
Herşeyini severim bayramın, annemin babamın şu şekerleri rahat bırak demesine rağmen şekerleri araklamak en hoşuma giden şeydir.

Her Bayramda 100 kişi canını veriyor siz bayramda namaza gitmekten , cocuklara para vermekten , veya şeker toplayanlardan mı nefret ediyorsunz .. Bilyrm şaka anlamında diyrsnz ama genede bnları düşünmek lazm.

Takımı
Besiktas
FaNToM demiş ki:
Her Bayramda 100 kişi canını veriyor siz bayramda namaza gitmekten , cocuklara para vermekten , veya şeker toplayanlardan mı nefret ediyorsunz .. Bilyrm şaka anlamında diyrsnz ama genede bnları düşünmek lazm.
Haklı :!!&%&!

Yukarı Alt