Black Rain demiş ki:
Quensis demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Bu gidişle bir dahaki Kurban Bayramı'nda seni de keserler... :mrgreen:
ehueheuehahahaa Sandalyeden Düştüm ya bu ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Yeter artık gülmeyin şu yazıya resimlere yorum yapın biraz yahu.. Editlicem Jasonun yazısını sonunda :D :lol: :P
Ne Yorum Yapcam Lem Abine yorum yaparım da sana Jason yapmış yorumu bize laf bırakmamış.. :mrgreen: :mrgreen:

@ Quensis
Bir indirme yöneticisi kullansan bu kadar zorlanmazsın sanırım. :D İlla rapid'den çekmek zorunda değilsin milyon tane link var. :D

JasonWalker demiş ki:
@ Quensis
Bir indirme yöneticisi kullansan bu kadar zorlanmazsın sanırım. :D İlla rapid'den çekmek zorunda değilsin milyon tane link var. :D
Kullanırsam idm kullanırım onu da şimdi kim indirip kuracak üşeniyorum acelem yok nasıl olsa yavaş yavaş indiririm :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
canımcım bu güzel fotoları bizlerle paylaştığın için öncelikle çok teşekkür ederim, benimde makinanın pilleri bitmişti başka bir makina ile çektim onlarda o makinada kaldı ilk fırsatta bende yayınlayacağım.

bu arada abinden daha yakışıklısın :P

digiturk mu nasıl anladınız kuzum wallahi tebrikler benim hiç dijim olmadı seneye olacak artık FB iyi transfer yaparsa :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Quensis demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Black Rain demiş ki:
yahu cs muhabbetini bırakın :D
Black'in topicini işgal etmeyin :D
O ilk fotoğrafıyla yeterince yer işgal ediyo zaten biz de etmeyelim daha fazla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Şimdi burada Furkan'a laf ediyorsun. Seninle bir gün basketbolda kapışacağız ve sen farklı bir malubiyet alınca bakalım bu tarz konuşabilecek misin? :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt