Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte yenge oynuyorsa onu siteye davet edelim istediği bir bölüm açalım bayan kullanıcılara uygun olanından ve burada hem oyunu oynasın hemde forum dünyasına adım atsın hemde bir bayan yönetici olarak bizlere farklı bir bakış açısı olsun bir konuş istersen olmadı ben msn de onunla iletişime geçeyim ne dersin Rolling Eyes

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ nasonex,

güzelim sro oynuyorsa sen onu benle görüştür bak gör burada hemen mod. olur mis gibi bir de bölüm açılır bayanlara uygun hem sro bilgileri hemde kendi bölümleri ile bayanlara ağırlık veririz ayrıca bizim yönetim kadrosuna girer bizde de farklı bir bakış açısı olur sen beni bir görüştür en iyisi Wink

@ clawless,

sen ciddi bayanmısın bak bu topic altında şaka kaldıracak hiç vaktim yok direk sitemizin rice sini arıyorum ben Cool

Clawless

Öğreniyorum
extraloob demiş ki:
@ nasonex,

güzelim sro oynuyorsa sen onu benle görüştür bak gör burada hemen mod. olur mis gibi bir de bölüm açılır bayanlara uygun hem sro bilgileri hemde kendi bölümleri ile bayanlara ağırlık veririz ayrıca bizim yönetim kadrosuna girer bizde de farklı bir bakış açısı olur sen beni bir görüştür en iyisi Wink

@ clawless,

sen ciddi bayanmısın bak bu topic altında şaka kaldıracak hiç vaktim yok direk sitemizin rice sini arıyorum ben Cool
hemşire okuluna giden kaç erkek gördün :mrgreen:

Bayanlara Özel Bölüm Cok mantıklı Ve Extra Bir Davranış. Güzel Ama Herkezin Kibar Olucagını Sanmıyorum . popcorn

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xcarkox demiş ki:
Bayanlara Özel Bölüm Cok mantıklı Ve Extra Bir Davranış. Güzel Ama Herkezin Kibar Olucagını Sanmıyorum . popcorn
ben burada olacağım ve bir tane üye tospalık yapacak öylemi siteyi yakarım gene de bir kimse caz yapamaz Cool

bayanlara özel bölüm açılacak onların hakları çok özel olacak onlar istediklerine özel mesaj atabilecekler lakin onlara mesaj gelmeyecek bölümlerinde tam yetkili olacaklar ve yönetimde yer alıp bizlere farklı bir bakış açısı katacaklar çok hayal kurmuş gibi dursam da düşüncem budur bakalım görelim bir Rice bulabilecekmiyiz Rolling Eyes

extraloob demiş ki:
xcarkox demiş ki:
ben burada olacağım ve bir tane üye tospalık yapacak öylemi siteyi yakarım gene de bir kimse caz yapamaz Cool

bayanlara özel bölüm açılacak onların hakları çok özel olacak onlar istediklerine özel mesaj atabilecekler lakin onlara mesaj gelmeyecek bölümlerinde tam yetkili olacaklar ve yönetimde yer alıp bizlere farklı bir bakış açısı katacaklar çok hayal kurmuş gibi dursam da düşüncem budur bakalım görelim bir Rice bulabilecekmiyiz Rolling Eyes
Bence erkek lere haksızlık olur tabi bu benım kendı düşüncem başkasını bılemem! Yani Kadınlar bayanlar diyim nazik olalım biraz :mrgreen: Doğa üstü varlık olarakmı yer alacak sitede

_CaspeR_

Buralıyım
okan abi bu bayanlar için grup lideride im olucak bayanmı olucak yoksa forumdan birismi bence erkek biri olsun foruma hergün bakabilecek biri çünkü bayanlar fazla foruma bakamaz hergün online olan biri olabilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yahu ne çeşit sorularla geliyorsunuz ehehehee Razz

erkeklere haksızlık mı olur bi çekil beni germe pls bayanların olduğu yerde saygı sevgi kalite vardır bir seviye vardır herkes ona göre kendisini düzenler daha da tatlı oluruz ayrıca bayanların lideri tabiki bir bayan olacak extraokk

Beijo

Bilgiliyim
güzel güzel açılsın... Razz bu arada venicede oynarken guildimizde 39 yaşında bir teyzemiz vardı abla derdik teyze deyin bana derdi :mrgreen:

_CaspeR_

Buralıyım
extraloob demiş ki:
yahu ne çeşit sorularla geliyorsunuz ehehehee Razz

erkeklere haksızlık mı olur bi çekil beni germe pls bayanların olduğu yerde saygı sevgi kalite vardır bir seviye vardır herkes ona göre kendisini düzenler daha da tatlı oluruz ayrıca bayanların lideri tabiki bir bayan olacak extraokk
tamam okan abi ortamı germeye gerek yok sadece sordum sonuçta bir bayan bir erkek gibi o kadar pc başında duramaz canları sıkılır neyse ben kaçtım :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt