Morwena

Buralıyım
hop geLdim topiğe ... :lolmuch:
bayan insan zaten belli oLur merak etmeyin :lolmuch: :mrgreen:

G1rL demiş ki:
cruelgirl demiş ki:
adayım, üstelik web programlama asp.net asp ve flash konusularında uzmanım ve yönetim tecrübem var Wink silkroad redsea ce tanınırım :lol:
büyük bir yalan bakın cruelgirl msni ile borofaramır in abisinin msn i aynı ne tesadüfse buyrun kanıt bu erkek

boroforamir demiş ki:
Redsadekiler bilir.....CruelGirl benim abimin charı şuan 73level ama onu blien 80lerin korkulu rüyası olduğunu bilir elinde ve heryerindeki itemler+5 isteyenler bana ö.m atabilir yada [email protected] adreinden abime ulaşır fiyatı çok uygundur...Çok güçlüdür bizzat ben oynadım..:lol: Lvl 80 nukere critsiz tke atıyordum...İyi char kaçırmayın derim... :lol:
hmm sanırım sen benim char satış alanındaki reklamımı okumadın? peki önemli değil ben başvurumu geri çekiyorum tartışmasını yapacak değilim arkadaşlar bunun ama yalan söylediğimin düşünülmesi üstelik tanınmadan... peki :) saygı duyuyorum görüşlerinize

hakikate gelince, o zaten asla değişmeyendir... geeksiz bir yarışa girmenin alemi yok Wink
üstelik boro... daha küçük bir çocuk yazıdan anladığım kadarıyla ve e-mail nedense bana ait Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bayanlara saygımdan duruşum biraz farklı oluyor yoksa en ufak bir şüphe ve bilgide gerekeni yapardım neyse ki bayan olunca daha bir dikkatli ve hassas olmak zorundayız bunu da anlayışla karşılarsın cruel Wink

Bende bizim dersaneden bir kaç kız arkadaşa söyledimde bilg. dan anlayan baya bi arkadaş varda hepsi öss ile fazla kafayı bozduğu için genelde aldığım cevap ona ayırcağım zamanda ben kaç yaprak test bitiririm biliyormusun diyorlar ama gezmeye geldimi hiçde yaprak test filan düşünmüyorlar.Öyle deyincede sanane diolar bu sefer suçlu biz oluyoruz :lol: Ama bakıyorum etrafa sro oynayan bayan görürsem yönlendirmeye çalışıcam siteye...

Ayrıca ilerde mod olucak bayan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin,başarılar.

Yukarı Alt