Kemalist demiş ki:
Oyun bitti sonunda , senaryo o kadar kötü değil ama beklentilerim çok yüksekti karşılayamadı.Oyunun tamanında her hangi bir jet kontrolü yoktu bu arada ...
Oha ne çabuk bitirdin.Kaç saat sürdü bitirmen ? Biz daha indiremedik bile sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BF3Hastasiadam demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Oyun bitti sonunda , senaryo o kadar kötü değil ama beklentilerim çok yüksekti karşılayamadı.Oyunun tamanında her hangi bir jet kontrolü yoktu bu arada ...
6 - 6.5 saat sürdü sanırım.Dün açık bıraktım bilgisayarı , multiupload'ın direk linklerinden çektirdim , sabah kalktığımda inmişti hepsi.

Kemalist demiş ki:
BF3Hastasiadam demiş ki:
Kemalist demiş ki:
6 - 6.5 saat sürdü sanırım.Dün açık bıraktım bilgisayarı , multiupload'ın direk linklerinden çektirdim , sabah kalktığımda inmişti hepsi.
Şu an o dediğini yapmadığım çok pişmanım.
Gece yatarken %2ydi sabah 8 de %8.8 sin: Şimdi multiupload direk linklerinden çekiyorum en geç yarın oyuna girerim inşallah.

Bu battlefield oyunlarına call of duty e ısındığım kadar ısınamadım hiç.(Multiplayer) Ne biliyim bir gariplik bi yavanlık var, oyunlar çok çok yavaş geçiyor bf'de ve mapler çok büyük.Büyük mapleri severim gerçi ve grafiklerede çok önem veririm ama cod'un bile 1000 yıllık grafiklerinin yerine tutacağını hiç sanmıyorum.Şu anda bf3 fanboyları hep youtube daki mw3 trailer larına dislike basıp oyunu aşşağılıyorlar ama mw3 ün bf3 den çok satacağına klavyemin üstüne bahse girerim yani. :D

Gerçi niye okadar konuşuyosam, iki oyunuda almıcam. :D SKYRIM BEKLE BENİ BEN GELİYORUM DRAGONBORNNNNNNNNNNNNN !!!

Oyunu 1 saat oynayıp yorum yapmamak lazım.Oyun gayet güzel iyi bir bilgisayar ile videolarda izlediğini trailerlerin aynılarını yaşıyorsunuz.Grafiklerden bahsetmeye gerek yok heralde.Oyun gayet akıcı.Senaryoya laf ediyorlar.Dediğim gibi 1 saat oynayıp yorum yapmamak lazım.Oyunu şimdi bitirdim ve gerçekten senaryosu başarılı.Bana kalırsa oyunun tek sorunu bitince özlemeniz :mrgreen:

Yukarı Alt