1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Battle of The Immortals

1. CosmicGate

CosmicGate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38

Battle of The Immortals, 3D Fantasy Grubuna Giren bir MMORPG Online Oyunudur. Norvec ven Cin mitolojilerinden dogmustur. Oyunda 5 Cesit Karakter Bulunmaktadir. Herbir Karakterin Kendi Ozgu Skill’leri , ve Itemleri Bulunmaktadir.

Yayınlayan: Perfect World International
    Oyuncu Sayisi: Orta
    Grafikler: Orta-Yuksek Denilebilir
    Türü: MMORPG
    Exp/Level Orani: Yüksek
    PvP: Duel ve Clan Savaslari Seklindedir

Oyunun Boyutu: 1.0 GB

Oyunu Artilari : Ucretsiz olmasi, Cash Itemlerinin Oyunun Dengesini Bozmamasi, Gorev Yerlerine, Npc ve Moblara Oto Gidilebilmesi, Level Alan Zirh ve Silahlar

Oyunda 5 Class ve 5 Stat Seçeneği Vardır..

Classlar; Slayer-Berserker-Magus-Heretic-Champion
    Statlar; Strength-Dexterity-Intellect-Spirit-Vitality

Strength;Physical Attack ve Accuracy Arttırmaktadır..
    Dexterity; Accuracy , Critstrike , Evasion
    Inttelect; Magic Attack , Critikstrike
    Spirit; Mana ve Mana Regen
    Vitality; Hp ve Hp Regen

Slayer => Oyun İçinde Slayerlara DD(Damage Dealer) Denir.. Kapali Betasında Str mi Verilsin, Dex mi Verilsin Yoksa Str/Dex Karışıkmı Verilsin Çok Tartışıldı Konuşuldu ve sonunda Ortak Bir Karara Varıldı..Full Dex Verilmesi En mantıklı Seçenek Olduğu Görüldü..

Berserker=> Oyun İçinde Berserklere DPS(Damage per sec) Denir.. Full Str Verilmelidir..Hp’sini Kıyafetlerinize Bastığınız Gemlerle Yükseltmelisiniz..2 Adet Alan etkili vuran skill’i vardır..

Magus => Oyun İçinde Maguslara DD ( Damage Dealer) Denir.. Defensları ve Hp Düşük Bir Karakterdir..Kıyafetlerine Basacağı Gemlerle Yükseltilebilir..Range Olduğu İçin Savaşlarda Champların Arkasından Saldırıp Karşı Tarafı Rahat Öldürebilecek Bir Karakter.. Magic Attack Önemli Olduğu İçin Full Int Verilmelidir..

Heretic => Oyun İçinde Healer Olarak Bilinirler..Görevleri Partydeki Oyunculara Heal Yapmak, Buff Atmaktan İbarettir..Bir Heretic Olarak Birilerini Öldürebilmeniz İçin Çok Sağlam İtemleriniz Olmalıdır..Hereticlerin Görevi Heal Yapmak Olduğu İçin Yaptıkları Heal Oranını Arttırmak için Spirit ve Light Attack Gereklidir.Birini İyileştirebilmeniz Sizin Spirit ve Light Attack’ınız İle Doğru Orantılıdır..Hereticler Full Spirit Vermelidir..

Champion => Oyun İçinde Tank Olarak Bilinirler..Her Party’e 1 adet Champ Gereklidir.Yaratıkları Skilleri Sayesinde Rahat Üstüne Çeker ve Aggroyu alır..Tabi Bunun Kötü Yanı Kıyafetleri Çok Çabuk Yanacaktır..Tamir Parası Biraz Canınızı Yakacaktir Dediğimiz Gibi Tank Olduğu İçin Full Vitality Verilmelidir…

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Gereksinimler:
    İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
    İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
    RAM: 512 MB
    HDD: 2 GB
    Ekran Kartı: NVidia GeForce FX 5700

Önerilen:
    İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
    İşlemci: Pentium 4 2 GHz veya üstü
    RAM: 1024 MB (1GB) veya üstü
    HDD: 4 GB
    Ekran Kartı: GeForce 6600 GT veya üstü

ÜYELİK ve DOWNLOAD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkürler forumdan bazı arkadaşlar başlıyormuş bende onlarla başlamayı düşünüyorum ama konuyu kaybettim :S

3. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    Oyun güzel çabuk level atlıyor ama keşke 3D olsaymış karakterler.Tepeden oynanan oyunları pek sevmiyorum.

4. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ben başladım gemini serverindeyim 32 levelim gerçekten çok eğlenceli silkroadtan başka oyunlardan sıkılanlar için denemelerini tavsiye ediyorum.