extraloob demiş ki:
StupidLove demiş ki:
İlk Yorumum bu konuya olsun.Gerçekten Zevk vericek bu arena oyuna.Bilgilendirme için teşekkürler :)

biz teşekkür ederiz sitemize hoşgeldiniz, evet arena'nın olması ve devamlı bir savaşın orada olması harika olacak WOW'da da var bu olay KO'da da bir tek SRO'da yoktu.

Açıkçası arkadaşlarım dalga geçiyordu bi arenanız bile yok buda kapak olsun :headbang: :headbang:

Bilgilendirme için teşekkür ederizz :sfff:

Bu konularda extraloob üstüne kimseyi tanımıyorum :thumbsup:
ayrıca bilgilendirme içinde teşekkürler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Junkie * demiş ki:
Bu konularda extraloob üstüne kimseyi tanımıyorum :thumbsup:
ayrıca bilgilendirme içinde teşekkürler...

Dünya bizi takip ediyor bize gelen ülkelerin üyelerini görseniz hayretler içerisinde kalırsınız bu alemde tekiz 8)

KO'daki Fertility Temple'in Sro'daki Daha Etkileyici Ve Gerçekci Olanı Olacak...Süper Olacak Gelsin Sıkıldık Medusa'dan Medusaya Event var.. :P Başka Birşey Yok HAftada 1 Roc Ondada Full 100level Uniqe Kesiyoruz...Hayırlı olsun bakalım

Counter-Strike :mrgreen: Ya bide şu grafik olayını halletseler müthiş olcak. Çok basit vallahi :cry:

Anlamadım yapısını kale savaşı gibi mi olacak?(Yaratıklı versyonu.) Yoks yepyeni farklı bir sistemi mi var?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Creative demiş ki:
Anlamadım yapısını kale savaşı gibi mi olacak?(Yaratıklı versyonu.) Yoks yepyeni farklı bir sistemi mi var?

bu arena pvp alanı gibi 2 düşünün 3 farklı takımla pvp gibi savaş yapılacak :muck:

Yukarı Alt