emege saygımız sonsuz lakin cogu insan karsilastiklari hos rastlantıları paylasyorlar bunlar sacma sapan seyler ee halıye bızde elestırıyoruz ki yapıcı olsun :muck:

CLASSSONIC demiş ki:
Beyler burda size bi taktik verecem umarım herkesin işine yarar...Öncelikle bi kaç açıklama yaparak konuya başlamak istiyorum...
Ben taktiğe inanmıyorum diyenler için sölüyorum bi ara ixanda +13 sword vardı çogumuz biliriz sizce bir silahın +11 olması kaçta kaçtır... bana göre 1000/1 bile deil ama adamlar taktikleri sayesinde basıolar. ve pek çogumuz görmüşüzdür adam sun alıor ya da düşürüor 2 hafta geçmeden +7 +9 basıp pwp de dagıtıorlar... elbetteki bunlar taktikle olan şeyler
Şuan anlatacagım taktik aege de bi ara meşhur olan 52+11 sun blade nin taktiğidir. ve adamın taktiği bildiğim kadarıyla anlatacagım...
Öncelikle bi silah alıyoruz +3 ünü basıoruz sanıyorum herkes +3 ü basar...
Basamayanlar için lucky koydugunuzda +1 oluyor zaten +2 içinse +1 den sonra 9 saniye sayın.. ve +2. +3 içinse +2 den sonra 18sn daha sayın ve silahımız +3 olcaktır. hepsinde lucky kullanın...
+4 ve +5 daha fazla içinse ışınlanarak jangan a gidioz...
ve hesabı ilk açdıgımızda dogdugumuz yere gidiyoruz..
bilirsin janganda dogdugumuz yeri ordan basamaklara dogru gidioruz bunun amacı lag ı azaltmak
giderken herhangi bir buff ve petiniz açık olmasın... daha sonra dogdumuz yerdeki basamaklara oturuyoruz..(Burası neresi diyenler Jangana ışınlanırken resmini gösterio zaten) ordaki basamaklarda oturuyoruz.. ve elimizden silahı çıkarıyoruz daha sonra Y deki kutu ile I daki kutularun yerlerini deiştiriyoruz.Invetory kutusu sagdan sola alchemy kutusu ise soldan saga geçio. yanlız kutuları düzgün bi şekilde koyun bi yukarda biri aşagıda olmasın...
ardında elixir ve lucky i koyuyoruz.. daha sonra sagdaki ve soldaki mesaj kutularını birer kez yükseltiyoruz... ardından fuse ye basın ve silah + tutacaktır..
Bu taktiği ilk ögrendiğim gün aynı saat içinde 2 silahıma +5 bi silahımada +4 basıp oyundan çıkmıştım. Bu taktiği bi bug sanmıstım ve yanma sansını /0 sanıyodum ve +4 silahımı +5 e geçirirken silahım yanınca anladımki yanma sansı varmıs.. ama ilk +5 imi bu sayede basmıstım. bu taktikle herculde 20 ye yakın 7 degre +5 ve bi o kadar a yakında 8 degre +5 +6 +7 silahlarım oldu.. daha çok +6 dan yandı :D
umarım ii bi şekide anlatmısımdır ve herkese faydalı olmusumdur...
Bu arada taktikle para kazanırım sanmayın ben 20 ye yakın +5 bastım ama bi ğünde 30M kazandıgım bi günde 20M ye yakın paramın elixir a gittiğide oluyodu bazen tutmayınca silah tutmaya bilio. Ama son silahlar bu taktik sayesinde acayip para kazandırıo herkes bilir bi 85 lik silahın ne kadar para ettiğini...
herkese bol şanslar bu arada bi +4 bastıgınızda en az 1 gün bekleyin derim ardı ardına basmayın kolay gelsinn....... herkes yorum yapsın lütfen
KARDEŞ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. Şimdiye kadar +3 den fazlasını basamamıştı, sayende 1 hafta içinse iki tane +5 silahım oldu. Hem de çok az elixir harcayarak. SAĞOLASIN...

ScREaM oF HaTE demiş ki:
emege saygımız sonsuz lakin cogu insan karsilastiklari hos rastlantıları paylasyorlar bunlar sacma sapan seyler ee halıye bızde elestırıyoruz ki yapıcı olsun :muck:
Üstteki yorumda arkadaş öyle demiyo ama :) Rastlantı bir kişiye o an öyle denk gelen ancak öyle olmaması gereken bir olayın gerçekleşmesidir. Gördüğün gibi rastlantı değilmiş. Deneyenler + kazananlar var :beer:

Chauncey demiş ki:
İnanmam bu tür taktiklere.. Yok git jangan'a otur, inventory ve alchemy yerlerini değiştir üstte çıkar 9'a kadar say cart curt. :mrgreen:
katılıyorum sana...
ben + basmanın tamamen anlık oldugunu düşünüyorum

bu yöntem işe yaramıyo ben 2 kere +5 yapmaya çalıştım +3 bastım +4 basarken yandı hırslandım gene + basmaya başladım +2 oldu +3'de yandı :D hemde silahta stready'le immortal vardı :D lucky sotnede kullandım :D

Prestij

Tanınıyorum
Arkadaşlar, bilgisayarımızın merkezi işlemci birimi (CPU) sadece matematiksel işlemler yapar ve sadece "0" ve "1" le gördüğünüz/göremediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirir. Artı basmada işlemin başarılı olması tamamen matematiksel bir işlemin sonucudur. Bu işlem gerçekleşirken bilgisayar duygusal davranmaz bildiğini okur :D sözün özü ; amudada kalksanız işlemin sonucu aynıdır. Artı basmada taktik değil artı basmayı etkileyen ve işlemin formülünü değiştiren faktörler vardır. Ama taktikde olsa bazı hurafeleri denemek zevkli olabiliyor :) düz mantık basmaktansa amuda kalkıp basmak daha zevkli olabilir :D Her zaman söylerim ve tekrar söylüyorum; artı basmada en büyük faktör şanslı itemi bulmaktır :wink1: Şansınız bol olsun...

4 yıllık sro hayatımda +4 de bir defa denedim bu taktikle yandı sonra yine +3 e getirip birdaha +4 e hiçbişeyi basmadım

Yukarı Alt