1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

+ Basmayöntemi deneyen pişman olmuyacaktır...

1. Ic4I*ClassSonic

Ic4I*ClassSonic Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler burda size bi taktik verecem umarım herkesin işine yarar...Öncelikle bi kaç açıklama yaparak konuya başlamak istiyorum...
    Ben taktiğe inanmıyorum diyenler için sölüyorum bi ara ixanda +13 sword vardı çogumuz biliriz sizce bir silahın +11 olması kaçta kaçtır... bana göre 1000/1 bile deil ama adamlar taktikleri sayesinde basıolar. ve pek çogumuz görmüşüzdür adam sun alıor ya da düşürüor 2 hafta geçmeden +7 +9 basıp pwp de dagıtıorlar... elbetteki bunlar taktikle olan şeyler
    Şuan anlatacagım taktik aege de bi ara meşhur olan 52+11 sun blade nin taktiğidir. ve adamın taktiği bildiğim kadarıyla anlatacagım...
    Öncelikle bi silah alıyoruz +3 ünü basıoruz sanıyorum herkes +3 ü basar...
    Basamayanlar için lucky koydugunuzda +1 oluyor zaten +2 içinse +1 den sonra 9 saniye sayın.. ve +2. +3 içinse +2 den sonra 18sn daha sayın ve silahımız +3 olcaktır. hepsinde lucky kullanın...
    +4 ve +5 daha fazla içinse ışınlanarak jangan a gidioz...
    ve hesabı ilk açdıgımızda dogdugumuz yere gidiyoruz..
    bilirsin janganda dogdugumuz yeri ordan basamaklara dogru gidioruz bunun amacı lag ı azaltmak
    giderken herhangi bir buff ve petiniz açık olmasın... daha sonra dogdumuz yerdeki basamaklara oturuyoruz..(Burası neresi diyenler Jangana ışınlanırken resmini gösterio zaten) ordaki basamaklarda oturuyoruz.. ve elimizden silahı çıkarıyoruz daha sonra Y deki kutu ile I daki kutularun yerlerini deiştiriyoruz.Invetory kutusu sagdan sola alchemy kutusu ise soldan saga geçio. yanlız kutuları düzgün bi şekilde koyun bi yukarda biri aşagıda olmasın...
    ardında elixir ve lucky i koyuyoruz.. daha sonra sagdaki ve soldaki mesaj kutularını birer kez yükseltiyoruz... ardından fuse ye basın ve silah + tutacaktır..
    Bu taktiği ilk ögrendiğim gün aynı saat içinde 2 silahıma +5 bi silahımada +4 basıp oyundan çıkmıştım. Bu taktiği bi bug sanmıstım ve yanma sansını /0 sanıyodum ve +4 silahımı +5 e geçirirken silahım yanınca anladımki yanma sansı varmıs.. ama ilk +5 imi bu sayede basmıstım. bu taktikle herculde 20 ye yakın 7 degre +5 ve bi o kadar a yakında 8 degre +5 +6 +7 silahlarım oldu.. daha çok +6 dan yandı :D
    umarım ii bi şekide anlatmısımdır ve herkese faydalı olmusumdur...
    Bu arada taktikle para kazanırım sanmayın ben 20 ye yakın +5 bastım ama bi ğünde 30M kazandıgım bi günde 20M ye yakın paramın elixir a gittiğide oluyodu bazen tutmayınca silah tutmaya bilio. Ama son silahlar bu taktik sayesinde acayip para kazandırıo herkes bilir bi 85 lik silahın ne kadar para ettiğini...
    herkese bol şanslar bu arada bi +4 bastıgınızda en az 1 gün bekleyin derim ardı ardına basmayın kolay gelsinn....... herkes yorum yapsın lütfen

2. clubber

clubber Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt aynı yöntemin youtubede videosunu izledim aynı anlattığın gibiydi....ve buna benzer bi yöntemide arkadaş anlattı oyundan ...greece serverinde.....gerçekten denemedim ama madem sende böyle dıosun bu gece denicem ... :headbang: :thumbsup:

3. bannedddd

bannedddd Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnanmam bu tür taktiklere.. Yok git jangan'a otur, inventory ve alchemy yerlerini değiştir üstte çıkar 9'a kadar say cart curt. :mrgreen:

4. clubber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne yani sen + basarken hiçmi kendine göre bi taktik uygulamıosun ...??

5. _eSKiCi_

_eSKiCi_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sıtudent.
    Ben 4 gün arayla Hotanın ortasında +3 ten +5 e çıkardım 32lvl sos glavie yi =)

6. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben deneyeceğim, eğer olursa, dile benden pacific server ında ne dilersen

7. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    güzel taktik eline sağlık paylaştuğın için teşekkürler :thumbsup:

8. clubber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben +3 earling +4 denedim olmadı tekrardan +3 yaptım ve bıraktım :S bidahada denemedim...

9. bannedddd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uyguladığım taktikler gayet mantıklı, böyle yok alchemy ile inventory yerini değiştir, 9'a kadar say gibisinden değil ki.. :wink1:

10. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok saçma...

11. nomadbaby

nomadbaby Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim zaten onun taktige o anlatıo ya işte demi kanki metin ben ibo :D

12. eXSolAReS

eXSolAReS Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glaviemde immortal yok +6 deniyimmi sonra patlamasın :D

13. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence deneme +5ine yazık olur eger glavie 1dg degılse :muck: ben de boyle yontemlere ınanmıyorum bundan ayrı bır konu daha acılmstı yıne sılkroad onlıne geyık sohbetlerı bolumunde bıraz asagılara bakarsanız gorursunuz tamamen sans ısı bır olay acıkcası elıxırlere bır suru para dokup artı basamayıp kendımı delırtıcegıme stall networkten ısıme yarar ıtem ararım parası neyse de verırım :thumbsup: zaten JM amacı o sılkle satılan stonelardan satıp para kazanmak astral ımmortal stonelardan almadan hıc bısey yapıcagınıza ınanmıyorum :curtain:

14. RHODOK

RHODOK Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    immortal yoksa sakın deneme %90 patlar glavin gider

15. Prø¢yøn

Prø¢yøn Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bırakın bu isleri upgrade sadece sans isidir

Yok alchemyi saga inventory i sola al ne alaka ya bi adam gibi düsünün ...

16. cRueL_Boy

cRueL_Boy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ( Lise )
    şaka gibi :D

17. Cryolite

Cryolite Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alchemy'de şansınızın artmasını istiorsanız alchemy window'un yerini değiştirmek yerine silaha steady immortal vs vs basın :mrgreen: :mrgreen: tek taktik bu diğerleri şans işi

18. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben oyunu bırakmıştım europe char kasıyodum o zamanlar 50 lere geldi 72 lv staff ını çoktan almıştım blue ları da basmıştım mag %93 tü sadece + sı kalmıştı. oyunu bıraktım ve +0 da kaldı . ayda bi oyuna giriodum arkadaşlara mrb demek için her girdiimde (elixirim de vardı ztn bankamda) silaha elix basıodum lucky alıp. ilkinde +1 oldu şaşırmadım çıktım.. 2-3 derken silah +6 oldu her girişimde basa basa..+7 yi denemedim tabiki..ben oyunu 4-5 aydır oynamıyodum zaten =D sonra yazın oyuna geri döndüm char banlandı veren allah aldı da

19. bannedddd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İmmortal yoksa deneme, kayboluuuur.. :coffee:

20. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Saçma vs diyen arkadaşlara denemelerini öneririm. Saturn'deki arkadaşım server'ın ilk +7'sini bu yönteme yakın birşeyle bastı. Hoş beni yakalayamaz benim çok daha farklı bir taktiğim var. 4 günde 7 tane , 1.5 ayda 18 tane +7 bastım sattım milyarder oldum. Ama bunları hotanda yaptım genelde. Yine de siz siz olun öyle herşeye hemen gereksiz , saçma vs diyerek atlamayın. Biraz emeğe saygınız olsun.