Taktik falan yokkk,ben +6 için 3 +5 yaktıydım yine olmadı seninki sadece ballı silah:D bazı itemler böyle oluyor bazılarıda 100 tane bile yaksan tutmuyor

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_space_ demiş ki:
13k sp varmış zaten skilleri ne kadar bozabilirlerki :S
o 13k skilleri ff yapmaya yarayacaktı. O kadar skill 0latıcı vardı. Tüm skiller indirilip o artan sp ile rastgele skiller açılmış. Ne kadar bozabilirlerki demesi kolay.

Wax Whine demiş ki:
_space_ demiş ki:
o 13k skilleri ff yapmaya yarayacaktı. O kadar skill 0latıcı vardı. Tüm skiller indirilip o artan sp ile rastgele skiller açılmış. Ne kadar bozabilirlerki demesi kolay.
Bunu yaptığına göre demekki bir düşmanın soymuş.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Senius demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
_space_ demiş ki:
Bunu yaptığına göre demekki bir düşmanın soymuş.
http://www.rev6.com/player/hera/ZickZilla.html
serverda tek 90+8 staff bende vardı. millet +7den yukarısını basmaya yememiş sanırsam. bu adam çalmış staffı. iyi de ben bu nicki hayatımda ilk kez görüyorum

Takımı
Galatasaray
Seni soyan kişi satmış olabilir :oops:
ps:Stalldan v.s. virüs yollanamaz bence pc'nde keylogger var.İtemların gitmiş mi?
Geçiş olsun :cry:

SarkoLata demiş ki:
ps:Stalldan v.s. virüs yollanamaz bence pc'nde keylogger var.İtemların gitmiş mi?
Stall'dan ve Exchange'den eskiden IP alınıyordu ama artık alınmaya çalışıldığında Joymax'ın IP havuzu araya giriyor ve yanlış IP alıyorsun. Ama bir yolu daha var Itemin data'sına bulaştırıyorlar virüsü sen adamın stall'ına girip çekersen soyuluyorsun.

Ha bu arada MSN'den tanımadığın birisi sana link gönderdimi ? Meta olabilir onlada soyulmuş olabilirsin.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SarkoLata demiş ki:
Staff, para, lucky powderlar ve elixir weaponlar gitmiş :roll:
Senius demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Stall'dan ve Exchange'den eskiden IP alınıyordu ama artık alınmaya çalışıldığında Joymax'ın IP havuzu araya giriyor ve yanlış IP alıyorsun. Ama bir yolu daha var Itemin data'sına bulaştırıyorlar virüsü sen adamın stall'ına girip çekersen soyuluyorsun.

Ha bu arada MSN'den tanımadığın birisi sana link gönderdimi ? Meta olabilir onlada soyulmuş olabilirsin.
msne giremiyorum ki uzun zamandır. pcyi formatladığımdan beri ilk kez dün girdim.
Poker Face demiş ki:
Çalma , scammer , pk vs vs olaylarından oyunun tadı kalmıyor.
aynen. staff ile atak yapamadım hiç, damage deneyemedim. + basıp hemen evden çıktım.

Bence Taktik diye birşey yok önemli olan o anlık lag olmaması ve birazcıkta itemin ve kendinizin şansı sehir içinde sehir dısında farketmiyore bence + basmak :) öreneği aşagıdadır :wink1:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Wax Whine demiş ki:
Sence olmaz bence olur. Şimdi oturup bunun tartışmasını mı yapacağız :P

Niye tartısııcaz ki burda fikirlerimizi beyan ediyoruz herkez +8 basamaz sonucta yani :beer:

Yukarı Alt