Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Beyler ben hala W/L oranımı öğrenemedim @Mopneet oyun sonu ekranından bakabilirsin dedi ama orada da bulamadım.
Diğer konudan bir resim aldım, Seviye 30 altında yazıyor bak 7 win 8 lose
Teşekkür ederim. :beer:

Mopneet

Advance demiş ki:
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
West çoook da farklı değil.
Bronze 3 olunca öyle olur tabi, küfür yok en azından makara:
Normal w-l de -13müş senin normal oyun da bronze gibidir. olmadi:
Normal oyun oynamıyorum nerdeyse hiç. TR'de o kadar dibi boyladık ki, çıkamıyorum şimdi bir türlü. Nolcak benim halim bilmiyorum valla. Ama küfür yok, ben etmezsem yok. :D

Takımı
Besiktas
Küfür nasıl yok ya girdiğim 15-16 oyunun bi tanesi küfürsüz geçti o kadar.

Takımı
Besiktas
Advance demiş ki:
Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Küfür nasıl yok ya girdiğim 15-16 oyunun bi tanesi küfürsüz geçti o kadar.
West?
Evet bir arkadaşın hesabında ama türklerin kurduğu grupta oynuyordu ondan olabilir :D

Sahsen sirf su ergenler ve kufurden dolayi ilk ucretsiz oldugu zaman gececegim weste.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Triptonic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Triptonic demiş ki:
Sahsen sirf su ergenler ve kufurden dolayi ilk ucretsiz oldugu zaman gececegim weste.

O zaman hiç bir zaman sadnessla1

Hocam önerim bir hşampiyonu oynadıkdan sonra beğenirsen o şampiyon ile ilgili stream'leri izle bu şekilde çok daha hızlı geliştirebiliyorsun.

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Hero olarak Akali'de neler yapmalıyım peki?
İlk önce botlara karşı bi iyice kavra,ondan sonra akali oynamaya başla bence çünkü akali kolay bi hero değil tamam öldürüyor , kaçıyorda gerektiğinde ama yinede oyunun püf noktaları var misal benim kuzenim @CooL_AngeL ilk girdiğinde kötü oynuyordu fakat zamanla botlara karşı atarak kendi hero'larında pro yaptı şu anda jax , master yi , katarina,teemo aldığında oyunda çok az ölüyor. Ve bende öyle.
Unutma en iyi hero diye birşey yok bu heroya alış o heroda ölmüyorsan öldürüyorsan o hero senin en iyi herondur :D
Tabi buınun yanı sıra yeni herolarıda dene her hafta derim ara sıra canı sıkılıyor insanın aram'a giriyor bilmediği hero gelince morali bozuluyor :D
Ama dediğim gibi ilk önce kendini geliştir bence iyice,TR'ye geliyorsan ekleyebilirsin oyundan nick:XseveN , 4 kişiyiz beraber atıyoruz istersen gel sende beraber atarız 5kişi hep. :beer:
TR ' de söverler TR'de söverler ekibini kur tanıdık olsun güvendiğin olsun 5kişi olsun kimse sövmüyor oyunu kaybetcek olsak bile sövmüyoruz. Yani TR takımını kurana güzel fakat tek başına girdiğinde küfür yeme ihtimalin yüksek :mrgreen: :mrgreen:
@CooL_AngeL oğulcan deme ya bi kere ks attım o gün bugündür konuşmuyor benle keşke atmaz olaydım valla yeğen daral:

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Genel olarak hangi serverda oynuyor bu çatı altındakiler? Hero olarak Akali'yi çok övmüş çok kişi ama bu hero op mi olur ne olur hiç bilgim yok Sro'da 20 lv olup tüm buildleri açtığım zamanlar gibi başlayacağım oyuna :P
+1 Hacım ben de başlamak istiyorum ama dediğin gibi tüm buildleri açacağım sanırım, 0'dan başlıyoruz çünkü :mrgreen:
Her oyunda build yapıyorsun aynı silkroad misali canavar kes gold geliyor otomatik sonrada item alıyorsun marketten saldırı gücü ad yetenek gücü ap tank zırh büyü direnci v.s.
Zor değil internette siteleri var her heroya göre ne kasacağını belirtiyorlar.
Pm atabilirsin başlayacak olursan yardım olmaya çalışırım oyunda yinede ne kadar az olsada :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
VII Victor nickim büyük ı ile

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Dotanın aynısı la bu oyun güzel sardı. Milletin ks yapmasından kill alamıyorum gerçi

Wax Whine demiş ki:
Dotanın aynısı la bu oyun güzel sardı. Milletin ks yapmasından kill alamıyorum gerçi

Ekledim kabul edersin , oyunun bitince bana oyundan pm at girelim beraber :muck:

Yukarı Alt