Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Genel olarak hangi serverda oynuyor bu çatı altındakiler? Hero olarak Akali'yi çok övmüş çok kişi ama bu hero op mi olur ne olur hiç bilgim yok Sro'da 20 lv olup tüm buildleri açtığım zamanlar gibi başlayacağım oyuna :P

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Genel olarak hangi serverda oynuyor bu çatı altındakiler? Hero olarak Akali'yi çok övmüş çok kişi ama bu hero op mi olur ne olur hiç bilgim yok Sro'da 20 lv olup tüm buildleri açtığım zamanlar gibi başlayacağım oyuna :P
+1 Hacım ben de başlamak istiyorum ama dediğin gibi tüm buildleri açacağım sanırım, 0'dan başlıyoruz çünkü :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
+1 Hacım ben de başlamak istiyorum ama dediğin gibi tüm buildleri açacağım sanırım, 0'dan başlıyoruz çünkü :mrgreen:
Öğrenmeye başlayalım ufaktan o zaman :D
tenpanter demiş ki:
Bence TR serverine gelme.Gelirsen de evine kum torbası astır, sinirlendikçe torbaya vurursun :D
O kadar diyorsun :D

Bir de skinler indirime girmiş Buzdevi Malphite almayı düşünüyorum çok iyi görünüyor

Takımı
Galatasaray
gel tr serverındayız. sro gibi kalıcı bir build yok naptınız siz, her oyun 40dk~ sürüyor, 40dkda o oynadığın karaktere build yapıyorsun :D oynadıkça kavrarsın ^^

Advance

Trde başlarsan exlden oyuncular var, sürekli küfürleşen insanlar görürsün, oyunu öğrenemezsin ama rp ucuza gelir, westte başlarsan exlden 2-3 kişi var sanırım, rp pahalıya gelir ama oyunu öğrenirsin ve küfür yok.Westte türk arıyorsun chatroomlar var TR ve DH(Donanımhaberin chatroomu) o chatroomları kullanabilirsin.Ayrıca westte oynamanın en büyük avantajını söylemedim henüz, ben oynuyorum westte o yüzden diğer serverları yok sayabilirsin.

Takımı
Seçiniz...
Advance demiş ki:
Ayrıca westte oynamanın en büyük avantajını söylemedim henüz, ben oynuyorum westte o yüzden diğer serverları yok sayabilirsin.
:mrgreen:
Bende Tr deyim ama daha forumdan bir tek Oğulcan ile oyun atabildim. :mrgreen: :P

Takımı
Besiktas
Hacım yalnız şöyle bir olay var, oyunu yükledikten sonra update'e başlayacaksın, ve sinir krizleri geçireceksin. Aylar sürüyor çünkü :mrgreen:

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Hacım yalnız şöyle bir olay var, oyunu yükledikten sonra update'e başlayacaksın, ve sinir krizleri geçireceksin. Aylar sürüyor çünkü :mrgreen:
1 mb internet ile yükledim ve update ettim. Oyunu oynamaya başlayınca daha büyük sinir krizleri geçiriyor insan %100 onaylandı. :mrgreen:

Forumun büyük çoğunluğu Tr serverında, skypeta da grubumuz var, her akşam 5 kişi çıkarıp oyuna giriyoruz. Bazen gündüzleri de hatta, 5v5 kendi aramızda 10 kişi çıkarıp attığımız da oluyor, biz genellikle 5 kişi girdiğimizden solo/duo rankedlar dışında Tr serverının hastalıklı insanlarından uzak duruyoruz :D

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
sen , sen ol sakın tr de başlama büyük pişmanlık.tüm bebeler ks olayına yükleniyor westte adam gz diyor fark bu

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Hero olarak Akali'de neler yapmalıyım peki?
Akali güzel bir karakter mid geçiyor genelde ve yetenek diziyorsun ama karşısına counter'ı gelince oynamayı bilen çok fazla zorlanabilirsin akaliyle minyon kasmakta zordur onun için 6 level olup karşıdaki rakibe damage vuracaksın ki senden korksun.Birde karşıdaki rakip baseye gittiğinde sende dön ve item çık üstlünlüğünü kullan yani :)

Advance

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
West çoook da farklı değil.
Bronze 3 olunca öyle olur tabi, küfür yok en azından makara:
Normal w-l de -13müş senin normal oyun da bronze gibidir. olmadi:

Takımı
Seçiniz...
Beyler ben hala W/L oranımı öğrenemedim @Mopneet oyun sonu ekranından bakabilirsin dedi ama orada da bulamadım.

Advance

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Beyler ben hala W/L oranımı öğrenemedim @Mopneet oyun sonu ekranından bakabilirsin dedi ama orada da bulamadım.
Diğer konudan bir resim aldım, Seviye 30 altında yazıyor bak 7 win 8 lose

Yukarı Alt