Başkan kim olsun ?

• BrendiBelle

Votes: 39 34,2%
  • Weird Thoughts

Votes: 9 7,9%
  • SweetLord

Votes: 17 14,9%
  • Truth

Votes: 8 7,0%
  • GhostWhisper

Votes: 41 36,0%

• Total voters
    114
  • Poll closed .

Pro

rank8
BrendiBelle 33% [ 34 ]
Weird Thoughts 8% [ 9 ]
SweetLord 15% [ 16 ]
Truth 7% [ 8 ]
GhostWhisper 33% [ 34 ]

Brendi

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu oylamanın sonunda "gerçek" FBC başkanını seçebilmek için açık oylama yapılacak. En yüksek oyu alan 2 kişi bu oylamaya katılacak ve oylama anket şeklinde olmayacak; herkes oy vermek istediği kişinin nickini yazacak ve oylamada post sınırı olacaktır. Belirttiğimiz mesajın altında post sayısına sahip kişiler topicte adaylarını gösterdiklerinde mesajları silinecektir.

BrendiBelle demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Abi dünden beri takip ediyorum hep başa baş gidiyorda dikkatimi çeken brendi oy aldıkça anında ghosta da oy yazılıyor. :think:
bnde söylemeyim söylemeyim diyorum ama güzel bir yere parmak bastın bro..
Dur bakalım hemen günah almayalım ^^

Wax Whine demiş ki:
Bu oylamanın sonunda "gerçek" FBC başkanını seçebilmek için açık oylama yapılacak. En yüksek oyu alan 2 kişi bu oylamaya katılacak ve oylama anket şeklinde olmayacak; herkes oy vermek istediği kişinin nickini yazacak ve oylamada post sınırı olacaktır. Belirttiğimiz mesajın altında post sayısına sahip kişiler topicte adaylarını gösterdiklerinde mesajları silinecektir.
Bro süper özetlemişsin olayı dediğini yarın anketten sonra uygulamaya sokalım.

Ps: GWhisper sakın olaki seni suçladığımızı sanma yanlış anlaşılma olmaması için böyle bir uygulama yapıyoruz. Anketi bir nevi yarı final gibi düşünün ^^ Yarın finalleriniz var :mrgreen:

Arkadaşlar yapmayın GhostWhisper'ın eti ne budu ne ki Basketbol fan clup başkanı olsun...

Pro

rank8
Milano demiş ki:
bu oylamaya başından karşıydım hamza bilir, g.whisper 1. gelirse kabullenecegimi sanmıyorum.
bro kusura bakma ama extraloob ailesi sectikden sonra sadece tekbi kisnin kabulenmemesi bi seyi etkilemez... :!:
/

ProMaster demiş ki:
Milano demiş ki:
bu oylamaya başından karşıydım hamza bilir, g.whisper 1. gelirse kabullenecegimi sanmıyorum.
bro kusura bakma ama extraloob ailesi sectikden sonra sadece tekbi kisnin kabulenmemesi bi seyi etkilemez... :!:
/
Ortada birşey yok daha başkanımız anket bittikten sonra yapılacak oylama ile belli olacaktır. En çok oyu alan 2 üyemiz yarın anket olmadan farklı bir oylamaya tabii tutulacaktır.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ProMaster demiş ki:
Milano demiş ki:
/
Wax Whine demiş ki:
Haksızlık olmasın diye veya kimsenin aklı kalmasın diye böyle bir karar alındı. :wink1:
Ayrıca bir daha sakın :!: kullanarak benimle muhatap olma.

Yukarı Alt