Başkan Kim Olsun ?

• Mirage

Votes: 23 33,3%
  • Insentify

Votes: 39 56,5%
  • SweetLord

Votes: 7 10,1%

• Total voters
    69
  • Poll closed .
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Vermesini beklediğim kişiler oylarını verdi.Teşekkürlerimi sunarım :nod:

ben pek ilgilenemedim başkanlıkla hamzanın bu seçimi başlatması ii oldu :) Intensify ve Mirage ii çocuklara benziolar.Ben oy kullanmıycam ama kim hakediyosa o kazansın :muck:
ps:okan abiyide ileri görüşlülüğünden dolayı bi kere daha tebrik ediyorum :muck: :buddha:

hmzsnmz demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
Insentify aldı , gz bro. :beer:
Kazanan daha belli değil , yarın akşam belli olacak :thumbsup:
aynen son dakikaya kadar belli olmaz
BrendiBelle demiş ki:
ben pek ilgilenemedim başkanlıkla hamzanın bu seçimi başlatması ii oldu :) Intensify ve Mirage ii çocuklara benziolar.Ben oy kullanmıycam ama kim hakediyosa o kazansın :muck:
ps:okan abiyide ileri görüşlülüğünden dolayı bi :muck: kere daha tebrik ediyorum :muck: :buddha:

BrendiBelle demiş ki:
ps:okan abiyide ileri görüşlülüğünden dolayı bi kere daha tebrik ediyorum :muck: :buddha:
Vaaay kimler gelmiş :muck: :kalp: Veliahtın varsa direk söyle bro atayalım keselim anketi yarıda :lol:

hmzsnmz demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Vaaay kimler gelmiş :muck: :kalp: Veliahtın varsa direk söyle bro atayalım keselim anketi yarıda :lol:
:mrgreen: eyvallah bro'm :P 6ay sonra ben göstercem sana aga olayını :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaa brendibelle welcome hacım özledik be kuzum walla sen espio arıyor insan evladı bee hadi espio geceyarıları ona göre gün ortası olarak USA'den paso bağlanıyorda sen 6 ay daha yoksun hadi bro bekliyoruz güzel haberlerini sen sık dişini ben 6 ay daha oyalarım futboldu yarışmaydı derken hamzayı beraber manager olursunuz puahahaha :P

extraloob demiş ki:
hobaaa brendibelle welcome hacım özledik be kuzum walla sen espio arıyor insan evladı bee hadi espio geceyarıları ona göre gün ortası olarak USA'den paso bağlanıyorda sen 6 ay daha yoksun hadi bro bekliyoruz güzel haberlerini sen sık dişini ben 6 ay daha oyalarım futboldu yarışmaydı derken hamzayı beraber manager olursunuz puahahaha :P
ahaha koparttın beni bro :twisted: 4,5ay sonra ilk sınav ondan 2ay sonrada 2.sınav var işte hepsini halledip tamamen döncem inş x)) sonra işimiz çok senin villada daha deli bi parti yapcaz ihihihi :twisted: :P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt