Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar adam cıma girdi 2h sword olan carıma küfürler adiyor vs vs arkadaşlar sizden ricam lütfen bu kişiliksiz karektersiz insanla tkas yapmayın

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

adamın ip si elimde ama dogrulamak istiyorum extraloob hacım herifin ip yi verirsen sevinirim gidip gebertmek için

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
daha yenimi anladınız o baskentle trigonemetry diğer üyeliği banlandığı için bunu açtı.milleti kandırıyor

MetalMilitia demiş ki:
SS atarsan ve bu iddaanı kanıtlarsan seviniriz..
herşeyde kanıt istiyorsunuz bu baskentli ile ilgili herkez olumsuz şeyler söyliyor siz sadece kanıt diyip duruyosunuz işlem yapın biraz.

ser0 demiş ki:
MetalMilitia demiş ki:
herşeyde kanıt istiyorsunuz bu baskentli ile ilgili herkez olumsuz şeyler söyliyor siz sadece kanıt diyip duruyosunuz işlem yapın biraz.
Haklı olabilirsiniz, karşınızdaki insan aklınıza gelen bütün hususlara sahip olabilir..
Bizim tek taraflı düşünmek gibi bir lüksümüz olamaz.

Ya suçlu denilen insan suçsuzsa...
Her ihtimal sonucu etkiler, yıkmak kolay yapmak zor..

ser0 demiş ki:
MetalMilitia demiş ki:
Sanada diyorlar olumsuz şeyler banlıyalımmı?(misal)- Birşey yapmadığı halde olumsuz diyen çok.Kanıt olucakki siz haklı çıkın kanıt yoksa davanızda nasıl biz size hak verelim..

MetalMilitia demiş ki:
ser0 demiş ki:
MetalMilitia demiş ki:
Haklı olabilirsiniz, karşınızdaki insan aklınıza gelen bütün hususlara sahip olabilir..
Bizim tek taraflı düşünmek gibi bir lüksümüz olamaz.

Ya suçlu denilen insan suçsuzsa...
Her ihtimal sonucu etkiler, yıkmak kolay yapmak zor..
suçsuz öylemi benim 64+5 sos spearımı oyunda çaldı hatta topic açtım o topictede itiraf etti al bak sonra mod ile konuşmasına bak viewtopic.php?f=245&t=71520

- Resim Silinmiş.

son resim

küfürleri ben ettim ama adamı sinirlendiriyor .kusura bakmayın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bildiğimiz trigonemetry işte hiç değişmiyor.üyeliği banlandı hayla akıllanmadı.

su herifin ip si elimde modlardan biride ip sini versinde dogrulayım sonra tepesine binip adamı bıcaklıcam kafasını kesip asim bi yere leşini plz verin dogrulamak için

OsmanGelincik ilk mesajındaki rican değerlendirilmesi talebinde bulunacağım.

Fakat konu http://www.extraloob.com sorumluluğunda değildir, lütfen çar satışlarında aracılık hizmetleri bölümüne göz gezdirin.

Çar id pw kendi ellerinizle vermişsiniz, ser0 kimse kusura bakmasın gönderdiğin topici inceledim hatanın bir bölümüde size ait.

Char ve item aracılığı yapan site yetkilileri dışında kimseye güvenmeyiniz.

İyi forumlar..

Pekala ben dedim tmm çarı soymicam.Ama şifre neden değiştirmiyorsunuz dedim de adam bana gizli soru bilmiyoruzki dediniz arkadaşlar çara dokunmadım bile baktım çıktım.Hem adamda gizli soru yok takas yapmaya çalışıo.Demekki bunun yapacağı iş benim çarın pw değişmek ve kendi çarının ölece pw sini bilmek. Hem bazı en son konuşmaya dikkat edin :!: :!: :!: Ben çıkıorum çarından dedim kendiside girsin baksın oda tmm dedi giricem bakıcam dedi eğer bişi olduysa tependeyim falan filan dedi.Ama herneyse bu arada kolay mı adam dövmek kesmek...

Osman ip adresim elinde olabilir tmm ama senden binlerce kez özür dilerim biliorum çara girdin gördün hiçbirşey olmamış değilmi.Senden özür diliyorum lütfen kimse benle uğraşmasın...

BUNDAN SONRA KİMSEYLE TAKAS İSİNE GİRMİCEME YEMİN EDERİM

YA CAR ALICAM YADA SATICAM TAKASA GIRMICEM AMA ARTIK BENLU UGRASMA OSMAN LUTFEN ARKADASIM COK OZUR DILIORUM SENDE BANA KUFUR ETTIN BENDE SANA BINLERCE KEZ OZUR DILERIM 1 HAFTA YOKUM ßß

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt