Aziz Yıldırım, bu sezon güçlü bir takım kurduklarını, bu kadronun büyük başarılara imza atacağına inandıklarını kaydetti.

Yıldırım, kulübün aylık resmi dergisinin Eylül sayısındaki ''Güçlü bir takım kurduk'' başlıklı yazısında, futbol takımının kadrosunu teknik direktör Christoph Daum ve Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın belirledikleri plan dahilinde tüm Fenerbahçelilerin beklentilerini karşılayacak şekilde oluşturduklarını vurgulayarak, ''Sezon başında futbol takımımız için koyduğumuz yüksek hedeflere ulaşmamızı sağlayacak savaşan, mücadele eden formasını sonuna kadar terleten geniş bir kadro oluşturduk. Bu kadronun tüm camiamızı gururlandıracak büyük başarılara imza atacaklarına inanıyoruz'' dedi.

Futbol takımının lig ve Avrupa kupalarında ortaya koyduğu oyunun, sezon sonu için kendilerini umutlandırdığını belirten Aziz Yıldırım, şöyle devam etti:

''Takımımızdan edindiğimiz ilk izlenimler, tüm Fenerbahçelileri keyifli bir sezonun beklediğinin müjdesini bizlere vermektedir. Nitekim TFF Süper Kupa finalinde oynanan oyun ve kazanılan kupa güzel ve güneşli günlerin ilk işareti olmuştur. Bu gelişmelerin ışığında, daha önceki yıllarda birçok başarıyı birlikte yakaladığımız Daum önderliğindeki teknik ekibimiz ve Aykut Kocaman'ın da yoğun çalışmaları ile takımımızın geçen sezonki görünümünden hızla uzaklaşmakta olduğunu ve arzulanan seviyeye gelmeye başladığını söyleyebiliriz. Bir kez daha altını çizmek isterim ki Fenerbahçe Kulübü'nün yarıştığı tüm branşlardaki tek hedefi şampiyonluktur. Bu itibarla sürekli şampiyonlukları sağlayacak kurumsal yapıyı oluşturmak için çalışmalarımız hiç durmadan devam edecektir. Ulusal ve uluslararası arenada elde edilecek kupalar, madalyalar, rekorlar dışında hiçbir performans bizi tatmin etmeyecektir.

Bu sebeple yarıştıkları tüm branşlarda sporcularımızdan, teknik adamlarımızdan, profesyonel çalışanlarımızdan bu sezonda da beklentimiz tıpkı geçmiş sezonlarda olduğu gibi fair play anlayışı içinde, kulübümüzün tarihten gelen değerlerinin gereğini yerine getirmeleri, çalışmaları çok çalışmaları ve bunun sonucunda kulübümüze şampiyonluklar kazandırmaları olacaktır.''

-''TARAFTARIMIZIN MUHTEŞEM PERFORMANSININ SEZON BOYUNCA DEVAM ETMESİNİ ARZULUYORUZ''-

Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli taraftarların sezon başından beri takımlarına verdiği desteklerini sezon boyunca devam etmesini arzu ettiğini ifade etti.

''Rakiplerimizin gıpta ettikleri, taraftarlarımızı da her sezon olduğu gibi bu sezonda 12.adam olarak tüm maçlarımızda coşku ve birliktelik içinde takımlarını desteklemeye çağırıyoruz'' diyen Yıldırım, şunları kaydetti:

''Sezonun başından bu tarihe kadar maçlarımızda, takımımızın 12. adamının ortaya koyduğu muhteşem performansın sezon boyunca devam etmesini arzuluyor. Onları mutlu edebilmek için her türlü çaba ve çalışmayı sürdürüyoruz. Taraftarlarımıza, tribüne gelerek takımıza vermiş oldukları desteğin yanı sıra gerek Fenerium, gerekse taraftar kart ve Fenercell projelerine sağlamış oldukları büyük destekten ötürü de şükranlarımı sunuyorum.''

Başkan Yıldırım, 12. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda bayanlar uzun atlamada bronz madalya alan Fenerbahçe'nim milli atleti Karin Melis Mey'i ve atletizm şubesini kutladı. Yıldırım, ayrıca amatör branşlarda da başarılı olan sporcularını da kutladı.

Kulübün GSM operatörü Fenercell'in kısa sürede Türkiye'nin her yerinde kullanıldığını, yapımı tamamlanan Gölbaşı'ndaki Fenerbahçe Türk Telekom Ankara Tesisleri'nde takımlarının kamp yapmaya başladığını ifade ederek, hedefleri arasında bu tür tesisleri, Fenerbahçe adına Türkiye'nin her yerine yapmak olduğunun bulunduğunu vurguladı.

Aziz Yıldırım, kulübün eğitim kurumları arasına yakında Fenerbahçe Üniversitesi'nin de katılacağını açıkladı.

Spa

rank8
Fre3sTyLe demiş ki:
Başkana takıma güveniyoruz da özellikle Avrupa konusunda Daum'a güvenemiyoruz.
:nod:

Zaten Avrupada başarılı olacağımızı düşünmüyorum tek forvet ile. Özer,Semih Gibi Futbolcuları yedekte bırakabiliyor. Türkiyedede son haftalarda tat vermiyor Fenerbahçemizin oynadığı futbolu. Seneye Daum'un Görevine son verilir Aykut Geçer başa 8)

Spa

rank8
Fre3sTyLe demiş ki:
Spa demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Başkana takıma güveniyoruz da özellikle Avrupa konusunda Daum'a güvenemiyoruz.
:nod:

Seneye Daum'un Görevine son verilir Aykut Geçer başa 8)

Ağzından bal damlıyor hacım. :beer:
Takım benim elimde olsa şuanda şutlamıştım Daumla birlikte Selçuk,Kazım,Güiza,Devied,Carlos bunlarıda bavuluna koymasını isterdim beraberinde götürsün 8)

Yukarı Alt