1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Başkan duruma el koydu!

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Başkan duruma el koydu!
    Süper Lig'de 5. hafta geride kalırken 1 maçı eksik olmasına rağmen henüz puanla tanışamayan Sivasspor'daki kötü gidişe başkan Otyakmaz el attı. Mecnun Otyakmaz, Manisaspor karşılaşması sonrası İstanbul'la dönmeyerek takımla birlikte Denizli'ye gitti.

Geçen sezonu şampiyon Beşiktaş'ın ardından ligi 2'inci sırada tamalayarak taraflı tarafsız bir çok futbolseverin gönlünde taht kuran kırmızı beyazlı ekip yeni sezonda henüz puan ile tanışamamanın üzüntüsünü yaşıyor. Ligin 5'inci haftasında deplasmanda Manisaspor'a 3-1 yenilerek ligin sonuna demir atan Sivasspor'da kötü gidiş başkan Mecnun Otyakmaz'ı harekete geçirdi. Manisaspor karşılaşması sonrası kaldıkları otelde Teknik Direktör Bülent Uygun ile bir görüşme yapan Otyakmaz, kötü gidişin nedenini sordu. Görüşme sonrası İstanbul'a dönmeyen Otyakmaz dün öğlen saatlerinde takım otobüsü ile birlikte Denizli'ye kamp yapacakları Anemon Oteli'ne geçti. Başkan Otyakmaz otobüs içerisinde futbolcular ile tek tek görüşerek kötü gidişin sebebini sorduğu öğrenildi. Otyakmaz'ın otobüs içerisinde futbolculara, "Artık sizi sahada tanıyamıyorum. Benim takımım bu değil bir an önce kendinize gelmeniz gerekiyor. Sahada Sivasspor'un adına yakışır bir futbol sergilemenizi istiyorum. Çarşamba günü oynayacağımız zorlu Denizlispor karşılaşmasında gerçek takımımı sahada görmek istiyorum. Bize güvenen insanları mahçup etmeyin. Çıkın aslanlar gibi mücadelenizi edin. Bu takım her şeyin en iyisine layık" dediği öğrenildi.
    Çarşamba günü oynanacak Denizlispor karşılaşmasına kadar takım ile birlikte Denizli'de kamp yapacak olan Başkan Otyakmaz'ın futbolcular ile görüşmelerini burada da sürdüreceği ve en kısa zamanda kendilerine gelmeleri konusunda uyarılarda bulunacağı öğrenildi.​