Eğer cevabınız ''evet'' ise yeri ve nedeninide belirtin lütfen.

Ben Fillandiya'da yaşamak isterdim mesela.Nedenini bilen bilir :P Şaka bir yana Türkiye'nin şuanki durumuna içler acısı , başka bir ülkede yaşamayı çok isterdim.Asgari ücretin 550 lira olduğu Türkiye'de hiçbir şey için gerekli ortam yok...

asla ancak hayatım bi kaç senesini diğer ülkelerde geçirmek istiyorum

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Ülkemi seviyorum. Daha önce Danimarka'ya gitmştim. Tabi böyle olağanüstü bir şehir bekliyorum copenhag kriterleri felan var ya. :P Orada sokakların kenarında afedersiniz ne olduğunu anladınız söylemiyorum. Ya da kalçalarını geçmeyen eteklerle bisiklet sürenleri mi dersiniz, kaldırımın ortasına oturmuş öpüşen bir çifti mi dersiniz... Enteresandı. :D

İstemezdim sroda mroda Türkiye hep ezik görülüyo sadece bundan deil birçok nedeni var

başka bir ülkeden kastınız benim durumumu yoka sizin durumunuzumu kastederekten soruldu :D *lol*

Türkiyeden Memnunum İyide Olsa Kötüde Olsa Sonuçta Vatan

ps: arjantinde Olmak İsterdim Havaları Sıcak Kızları Hot :D

Winterspring demiş ki:
Eğer cevabınız ''evet'' ise yeri ve nedeninide belirtin lütfen.

Ben Fillandiya'da yaşamak isterdim mesela.Nedenini bilen bilir :P Şaka bir yana Türkiye'nin şuanki durumuna içler acısı , başka bir ülkede yaşamayı çok isterdim.Asgari ücretin 550 lira olduğu Türkiye'de hiçbir şey için gerekli ortam yok...
Finlandiya , fillandiya değil ^^

Eskidende Amerika'da yaşıyordum ve 5 yıl sonra hayatımın sonuna kadar orada yaşayacağım.

Türkiye tabikide Cennet vatan oturdugunuz yerden guzelliklerin gelmesini beklemeyin :) gezin görün anlarsınız nasıl guzel bır ülkede yaşıyoruz (maddi sıkıntıları es geçelim:D)

annemin olduğu her yerde yaşarım yeterki annem yanımda olsun :mrgreen: :popcorn: anne özlemine dayanamam heralde :curtain:

tabi ki ülkemden ayrılmam vermem dünyaları alsamda bu cennet vatanımı ben burada doğdum burada büyüdüm ve yaşıyorum devleti sadece size ne kadar para verdiğiyle değerlendirmeyin ben ülkemden başka bir yerde ziyaret dışında yaşayamam

Yukarı Alt