beraber büyüğüdüm köpeğim demeye utandığım Arkadaşımı kaybettim.Başımız sağolsun Çok üzüldüm sizlerle paylaşmak istedim :(

Vaktiyle benimde köpeğim ölmüştü.
Bir köpek insana çok şey öğretir. Arkadaşlıkdanda öte, belkide insanlarda dahi bulamayacağınız duyguları öğretir. Bütün yaşamı boyunca sana veya başkasına hiç kötü niyet beslemeden asil bir şekilde ölür.
Beni en çok bu üzer.
Başın saolsun.

Journalist

Aileden
öncelikle başın sağolsun

ben daha küçükken çok sevdiğim bir kuşum vardı beni asla bırakmaz sanıyordum bunu denemek için balkona çıkarıp kafesini açtığımda uçtu gitti o gün bugündür evcil hayvan almıyorum :evil: :evil: :evil:

carwen

Bilgiliyim
Hiç köpeğim olmamasına rağmen ne kadar sadık,asil bir dost olduklarını hissediyorum ve biliyorum.
Gerçekten çok üzüldüm başın sağolsun. :|

başın saolsun benimde köpeğim vardı o zamanlar çiftlik evinde yaşıyorduk orda köpeğim benimle oynarken asvaltta garip sesle giden 3 tekerli bir motor görmüştü fırladı ve altında kaldı deli gibi hıckırarak ağlamıştım hala üzülüyorum o zaman 12 yaşındaydım ve düşünün çiftlik evinde arkadaşım bir tek o vardı kimseyi tanımazdım
adı reks di ve saf Alman Kurduydu çok özlüyorum şu anda 17 yaşındayım..

Başın sağolsun kardeş...insanın en yakın dostlarıdırlar benimde ölmüştü çok kötü olmuştum :cry:

Çok sağolun hepinize ama benm asıl üzüldüğüm nokta Bana 3-5 gün önce küsmüştü dediklerimi yapmıyor ,onu okşadığım zaman oralı olmuyordu gönlünü alamadan uzak diyarlara gitti.Ölümlü dünya hepimiz bir gün göçüp gideceğiz ve arkamızda en azından 1 çift yaşlı göz bırakacağız.Gittim baktım ölürken can çekişmiş :( dişleri dışarda dili dışarda çok üzüldüm.Diyorum ki kendime yazıklar olsun ! Onun son zamanlarında fazla yanında olamadım ölürken yanında olamadım o benm dostumdu ama acaba ben iyi bir dost değil miyim ? çok bulanık duygular Köpek de dahi olsa cidden çok üzüldüm Bazı gördüğüm insanlardan tek farkı Dili olmamasıydı. Hepinize tekrar teşekkürler acımı paylaştığınız için ...

Yukarı Alt