Bunların eline düşen yandı bro, hepsinde ayrı ayrı işkence taktikleri var. :D Kendimi es geçiyorum... :mrgreen:

Absence

Prada demiş ki:
Başlığı gördüm psikolojim bozuldu :D
Bende içeri girerken tereddüt ettim biraz
Streetwise demiş ki:
Bunların eline düşen yandı bro, hepsinde ayrı ayrı işkence taktikleri var. :D Kendimi es geçiyorum... :mrgreen:
Ben işkence etmem keserim kafasını hasta değilse temizlettirip yerim :D

Prada

Çocuk acı çekiyor biz ölmüşün arkasından makara yapıyoruz :twisted:

Hadi hadi taziye topici kalabalık bırakılmaz kuş öldü başımız sağolsun der kaçarım bu topicten :P

Kuş için 5dk'da işkence masası kurdunuz helal olsun :D

kuş için başın sağolsun

benimde balığım var.Ölümsüz balık hiç bişey olmuyo.Keyfi çok iyi valla.Şuan bilgisayarı izliyo :D

Exa

rank8
kuş öldü diyince yanlıs anladım bi an ama resimleri gorunce icim cızz etti gecmis olsn

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Streetwise demiş ki:
Bir Besmele çek kopart kafası daha fazla acı çekmesin... :wink1:

Ps : Yapabileceğin hiç birşey yok...

ilk avcılık deneyimini antalya korkuteli civarında yaylalarda sabah 5te yapıyoruz 15 kişilik ekip ile neyse tavşan avı ile başladık son kuşlara geldik ben çok acemiyim tabi paso boşa sıkıyorum 6lı superpoze ve kırıkkale ile kankam ise attığını vuruyor kuşu indirdi ben gittim almaya ölmemiş eleman kuşu tut dedi tuttum lap diye kafasını bir çekti öldürdü aklım gitti buz gizi oldum meğer racon buymuş :|

extraloob demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Bir Besmele çek kopart kafası daha fazla acı çekmesin... :wink1:

Ps : Yapabileceğin hiç birşey yok...

ilk avcılık deneyimini antalya korkuteli civarında yaylalarda sabah 5te yapıyoruz 15 kişilik ekip ile neyse tavşan avı ile başladık son kuşlara geldik ben çok acemiyim tabi paso boşa sıkıyorum 6lı superpoze ve kırıkkale ile kankam ise attığını vuruyor kuşu indirdi ben gittim almaya ölmemiş eleman kuşu tut dedi tuttum lap diye kafasını bir çekti öldürdü aklım gitti buz gizi oldum meğer racon buymuş :|
usta antalyayı çok gezermisin bi seni yakalayamadım valla

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
antalyada pederin kankası var, antalya vergi rekortmeni peder önceden çok gidermiş sonrasında biz büyüdük işte üniv zamanı staj lazımdı antalyada etibank ferrokrom var kepez'de pedere dedim orasını istiyorum, tamam dedi ayarlamış benim kankama gideceksin dedi öyle başladı maceram 96 yılından beri her yaz ve kış antalyaya giderim çocuklar kankam oldu ömrüm örnek köy - kemer güzergahında geçti bilmediğim sokak yoktur 2-3 yıldır sadece yazları kemere gider oldum kanka ile kemerde görüşüyoruz ama çok geldim oralara istanbul yanar kül olursa geleceğim ilk şehir antalyadır 8)

Ps : bu arada hayatımda hiç götürmediğim hatunları orada götürdüm deli mekan yahuu ist'li olmanın ayrıcalığı ve bende ki yakışıklılık çok iş yapmamı sağladı :P

extraloob demiş ki:
antalyada pederin kankası var, antalya vergi rekortmeni peder önceden çok gidermiş sonrasında biz büyüdük işte üniv zamanı staj lazımdı antalyada etibank ferrokrom var kepez'de pedere dedim orasını istiyorum, tamam dedi ayarlamış benim kankama gideceksin dedi öyle başladı maceram 96 yılından beri her yaz ve kış antalyaya giderim çocuklar kankam oldu ömrüm örnek köy - kemer güzergahında geçti bilmediğim sokak yoktur 2-3 yıldır sadece yazları kemere gider oldum kanka ile kemerde görüşüyoruz ama çok geldim oralara istanbul yanar kül olursa geleceğim ilk şehir antalyadır 8)

Ps : bu arada hayatımda hiç götürmediğim hatunları orada götürdüm deli mekan yahuu ist'li olmanın ayrıcalığı ve bende ki yakışıklılık çok iş yapmamı sağladı :P
ii bn de kepezde çok kaldım bide kemerağzı<kemerle alakası yok bilmeyenlere< ında otellerde kaldıysan her seferind ebeni güvenlik görevlileri ile dışarı atılırken görmüşündür hep yüze yüze gizlice otele özel plaja gidiyodum<manyak hatun var< tabi korumlarda atıyo beni yaka paça allahda dayak yemidouk

Yukarı Alt