Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Üzüldüm cidden :cry: Bizim balkona da kumru 2 yumurta bırakmıştı sonra yavrulardan birini karga öldürdü diğeri saksıların arkasına saklanıp kurtulmuş :S geçen gün de gitti yavruyla annesi...
Küçükken de abim 1-2 yıl güvercin beslemişti alır-satardı bazıları geri gelir tekrar satardı, korkardım hiç el sürmezdim xD 5-6 tane muhabbet kuşumuz olmuştu hiçbiri de konuşmamıştı :D

benim kuşum ölse ben asla gidip de kafasını kopartamam :| yapabilecek hiçbirşeyim yoksa en azından bir veterine götürürüm o uygun bir biçimde öldürür :roll:

bakar mısınız yahu şu tatlılığa :muck: eve gelen misafirlerden bile saklıyorum ben :kalp:

^^

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

gerçi en fazla 10 yıl yaşıyabiliyorlar diye duydum. bu kadar bağlanmışken 9 yıl sonra ne yapacağım acaba :!!&%&! :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
TwiLighT demiş ki:
benim kuşum ölse ben asla gidip de kafasını kopartamam :| yapabilecek hiçbirşeyim yoksa en azından bir veterine götürürüm o uygun bir biçimde öldürür :roll:

bakar mısınız yahu şu tatlılığa :muck: eve gelen misafirlerden bile saklıyorum ben :kalp:

^^

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

gerçi en fazla 10 yıl yaşıyabiliyorlar diye duydum. bu kadar bağlanmışken 9 yıl sonra ne yapacağım acaba :!!&%&! :roll:
benim ilk kuşuma çok benziyor 11-12 yıl yaşamıştı benimki hatta benden daha yaşlıydı umarım uzun süre yaşar seninkide :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SnowFlake demiş ki:
Benim de daha önce siyah-beyaz, yeşil, mavi, beyaz ve sarı kuşlarım olmuştu. Böyle mavi olan camdan dışarı kaçmıştı xD Bir tane yeşil kuşu vardı komşunun karşı binadan bizim eve uçmuştu :D çok maceram var kuşlarla :P
Puffff canım çekti alsam mı bi tane :santa:
benimde 2hafta önce mavi renkte bi kuşum kaçtı 1-2 kelime konuşuyordu hatta

bak şimdi onuda hatırladım :!!&%&!

mertcangs demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
Benim de daha önce siyah-beyaz, yeşil, mavi, beyaz ve sarı kuşlarım olmuştu. Böyle mavi olan camdan dışarı kaçmıştı xD Bir tane yeşil kuşu vardı komşunun karşı binadan bizim eve uçmuştu :D çok maceram var kuşlarla :P

kuşları nasıl kaçırıyorsunuz yahu :santa:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
TwiLighT demiş ki:
mertcangs demiş ki:
SnowFlake demiş ki:

Hiç kaçırmadım bro. Ya kedi kaptı ya annem üstüne bastı.
Ps:Benim kuş "aşkım" diyor. :D

TwiLighT demiş ki:
benimkisi evdeki herkesin üstüne konardı çok sıcakkanlı bir kuştu yani
birgün ben odamdayken anneannemin omzuna konmuş oda fark etmeyince balkona çıkmış :cry:

Absence

Fre3sTyLe demiş ki:
Herkesinde kuşu varmış :P

Bende 2 civciv vardı.Birisinin üstüne babaannem oturdu,diğerini yanlışlıkla balkonda unutmuşuz.İkiside pert :cry:
2 civcivi napıyorsun yazık onlar yalnızlıktan ölürler zaten bende 10-15 tane varda anneleri bakıyor geçen bizim komşunun kızı istemiş almışlar bitane çarşıdan sonra getirdiler bakamadık diye diğerlerinin yanına gönderdim,kesip yicem onları büyüsünler :starving:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Absence demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Herkesinde kuşu varmış :P

Bende 2 civciv vardı.Birisinin üstüne babaannem oturdu,diğerini yanlışlıkla balkonda unutmuşuz.İkiside pert :cry:
2 civcivi napıyorsun yazık onlar yalnızlıktan ölürler zaten bende 10-15 tane varda anneleri bakıyor geçen bizim komşunun kızı istemiş almışlar bitane çarşıdan sonra getirdiler bakamadık diye diğerlerinin yanına gönderdim,kesip yicem onları büyüsünler :starving:

ahahaha Herşey karışılıklı diyosun ^^ :twisted:

Yukarı Alt