1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Başbakan, Fener'e yönetici olmak istemiş

1. HELLCRASHER

HELLCRASHER Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başbakan, Fener'e yönetici olmak istemiş

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın geçmiş yıllarda Fenerbahçe Kulübü’ne yönetici olmak istediğini söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, yakından tanıdığı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmiş yıllarda Fenerbahçe Kulübü'ne yönetici olmak istediğini, ancak kendisiyle konuşarak bunu engellediklerini söyledi.

Albayrak, "trabzonunsesi.com" adlı internet sitesine verdiği röportajda, "Başbakanın çocukluktan gelen Fenerbahçe sevgisi olabilir ama ikinci takımı Trabzonspor. Başbakan Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu zaman, kendisine Fenerbahçe'den yöneticilik teklif edilmişti. Ben de İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başkanıydım. O zaman biz Fenerbahçe'ye yönetici olmasını istemedik. Fenerbahçe Yönetimi'ne girmemesi yolunda kendisini ikna ettik. Onu engelledik" diye konuştu.

Trabzonspor'un 16 Aralık'ta yapılacak kongresinde aday olmayacağını tekrarlayan Albayrak, bordo mavili camiadaki bazı kişilerin sadece kongre zamanları ortaya çıktığına dikkat çekerek, "Demek ki amaç, sürekli yönetimlere karşı olmak. Kendilerine yönetecekleri, şamar oğlanı olacak başkanlar arıyorlar. Tarzım bu olmadığı için hazmedemediler" dedi. Öte yandan, Nuri Albayrak'ın yönetiminde asbaşkanlık görevini yürüten Haşim Sayitoğlu'nun başkanlığa aday olabileceği belirtildi.