Toxicated demiş ki:
LordDamn demiş ki:
neden kendi doğal gazlarımızı kullanamıyoruz çünkü amerika gibi s.boktan bir ülkeye dış borcumuz var ülkemizde bulunan sadece bordan dünyanın hakimi oluruz en fazla 15 sene sonra ben 32 yaşımda iken almanya fransa altımızda köpek gibi kalacak.
Utanmasalar o borçları da Erdoğan yaptı diyecekler ..

Bir yerden başlamak lazım ama yazık ülkeme bu adam ne yapsa beğenmiyor bir kesim. Bence çok büyük bir adım daha atıldı ve her geçen gün de atılmakta ama anlayana işte 8)

War Cry demiş ki:
Toxicated demiş ki:
LordDamn demiş ki:
neden kendi doğal gazlarımızı kullanamıyoruz çünkü amerika gibi s.boktan bir ülkeye dış borcumuz var ülkemizde bulunan sadece bordan dünyanın hakimi oluruz en fazla 15 sene sonra ben 32 yaşımda iken almanya fransa altımızda köpek gibi kalacak.
Utanmasalar o borçları da Erdoğan yaptı diyecekler ..

Bir yerden başlamak lazım ama yazık ülkeme bu adam ne yapsa beğenmiyor bir kesim. Bence çok büyük bir adım daha atıldı ve her geçen gün de atılmakta ama anlayana işte 8)
Daha eski dönemleri de görmüştük bro adam ne yapsa yaranamıyor bir kesime çok doğru diyorsun bana kalırsa amaçları farklı olmak orta yaş ve yaşlı kesim ile zıtlaşmaya çalışıyorlar tabi bu sadece benim fikrim :kalp: :muck:

biz bu siteye kafa dağıtmak için giriyoruz,bari burada siyaset yapmayın,siyaset yapılabilecek birçok site var,ek olarak forum kurallarında siyaset yapılamaz yazıyor fakat site admini dahil herkez mesaj atıyor,bu ne çelişki anlamadım....

ironlance demiş ki:
biz bu siteye kafa dağıtmak için giriyoruz,bari burada siyaset yapmayın,siyaset yapılabilecek birçok site var,ek olarak forum kurallarında siyaset yapılamaz yazıyor fakat site admini dahil herkez mesaj atıyor,bu ne çelişki anlamadım....
siyaset ile yorum arasındaki farkı anlaman dileği ile :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ironlance demiş ki:

siyaset yapmıyoruz ve karşıyız konu açılmış bizde yorumlamışız inceden ^^

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Yaşadığım şehire geliyormuş yarın.Devlet hastanesi açılışı ve Fen Lisesi ziyaretine bizim okulu da davet etmişler fakat 15 dk.lık mesafe olmasına rağmen birkaç arkadaş katılmama kararı aldık 8)
Saygılarımızla,
Katılmama kararınıza başbakan cok üzülecek makara:

Yok canım olrmu hiç myle şey Tayyibin hitap ettiği cahil kitle ile aydın liseli gençler arasında büyük fark olduğu için şaşılıcak bişey yok 8)

xDe

rank8
Her zaman üstte olan kıskanılır bu olayda ona benziyor..adam işini yapıyor kaç milyar dolar borcumuz vardı şuan ne kadar var 8 sene öncesine bir göz atın isterseniz....Adam gibi adam RTE..!!!

LordDamn demiş ki:

Türkiyede nerde dogalgaz var la xD söylede gidip cıkaralım :rolleyes1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
LordDamn demiş ki:

Türkiyede nerde dogalgaz var la xD söylede gidip cıkaralım :rolleyes1:
senin benim bilmediğim daha ne cevherler var güzelim memleketimde de hepsi satılıyor içim ona yanar

xDe demiş ki:
Her zaman üstte olan kıskanılır bu olayda ona benziyor..adam işini yapıyor kaç milyar dolar borcumuz vardı şuan ne kadar var 8 sene öncesine bir göz atın isterseniz....Adam gibi adam RTE..!!!
Yazmıyacağım yazmıyacağım dedim ama illaki yazdıracaklar. Ne işini yapıyor ? Özelleştirmeden başka yaptığı işmi var ? Herşey satıldı ülkemizin her karış toprağı satıldı , TÜRK Telekom bile satıldı. 2 gün önce haberde izledim boğaziçi köprüsü 25 yıllığına özelleştirilecekmiş bumu icraat ?

Türk İle Kürt'ü birbirine düşman etti bumu icraat ? Üniversitelerde sağ sol tartışmasını yeniden başlatmaya başladı bunlarmı icraat ? [horny21

Bize diyeceğine sen bak dış borca .,, o kadar özelleştirmeye rağmen dış borcun 8 yıl öncesinin kaç katına çıktığına gör saçma sapan yorum yapma . daral: summer2:

valla siz nederseniz deyin adam bu ülkede iyi işler yaptım size sadece çevremde gördüğüm icraatları söyliyim.15km uzaktaki köyüme eskiden bayırı kepçeyle çıkamazken evin önüne kadar yerler parke döşendi köyümün topraklı yolları asfalt oldu hastanemize yeni bina okullara spor salonları evimize doğalgaz ucuza toplu taşıma aracı yol kenarları yemyeşil heryer asfalt belediye hergün etkinlik yapıyor bedavaya kurslar dolu bunlar sadece ufak şeyler çevremdekiler ülke kalkındı benim görüşüm tabi ama bazıları var adama sövüp dururlar sanki gökten zembille düştü bunu millet seçti herkes saygı göstermek zorunda sevmesenizde ama odun nedesen gene odun

Takımı
Galatasaray
delidana5 demiş ki:
valla siz nederseniz deyin adam bu ülkede iyi işler yaptım size sadece çevremde gördüğüm icraatları söyliyim.15km uzaktaki köyüme eskiden bayırı kepçeyle çıkamazken evin önüne kadar yerler parke döşendi köyümün topraklı yolları asfalt oldu hastanemize yeni bina okullara spor salonları evimize doğalgaz ucuza toplu taşıma aracı yol kenarları yemyeşil heryer asfalt belediye hergün etkinlik yapıyor bedavaya kurslar dolu bunlar sadece ufak şeyler çevremdekiler ülke kalkındı benim görüşüm tabi ama bazıları var adama sövüp dururlar sanki gökten zembille düştü bunu millet seçti herkes saygı göstermek zorunda sevmesenizde ama odun nedesen gene odun
neresi dediğin yer ?

delidana5 demiş ki:
Bunlar yapılırken bunlardan olduk;
*Türk Telekom, Arap'ın.
*Telsim İngiliz'in.
*Kuşadası Limanı İsrailli'nin.
*İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .
*Araç muayene işi Alman'ın.
*Başak Sigorta Fransız'ın.
*Adabank Kuveytli'nin.
*İETT Garajı Dubaili'nin.
*Avea Lübnanlı'nın.
*Petkim, Ermeni'nin.
*Rakı , Amerikalı'nın.
*Finansbank Yunanlı'nın...
*Oyakbank Hollandalı'nın.
*Denizbank Belçikalı'nın.
*Türkiye Finans Kuveytli'nin.
*TEB Fransız'ın.
*Cbank İsrailli'nin.
*MNG Bank Lübnanlı'nın.
*Alternatif Bank Yunanlı'nın.
*Dışbank Hollandalı'nın.
*Şekerbank Kazak'ın.
*Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.
*Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.
*Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.
*Enerjisa'nın yarısı Avusturyalı'nı n.
*Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.
*Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.
*İzocam, Fransız'ın.
*TGRT(Fox) Amerikalı'nın.
*Demirdöküm Alman'ın.
*Döktaş Fransız'ın.
*Süper FM Kanadalı'nın.​

Ben tayyipci değilim ama bu adam başbakan olmasa kim olacak ki.

İyi şeyler yapıyor ,yapmaya çalışıyor ama yani biraz düşünün bu başbakan olmazsa kim olacak.Kılıçdaroğlu mu olsun yani.

xDe

rank8
en açık örneği eğitime önem veriyor herkez hatırlar bir kaç sene önce kitapları para vererek alıyorduk şimdi her sene başında ilk öğretim ve orta öğretim lere BEDAVA kitap dağıtıyor ve bunun kıymetini kimse bilmiyor ertesi gün kitaplar yerde sağa sola atılmış adam yatırım yapıyor kıymetini bilen yok eğitime önem veriyor kitap dağıtıyor BEDAVA ya ertesi gün kitapları sağdan toplarsın sonra Recep tayyip bilmem ne bilmem ne boş boş mesajlar atmayın kafanızı çalıştırın az o kadar özelleştirme yaptı adamın cebine mi gidiyor 8 sene önce IMF borcuna bakınız şuanki IMF borcuna bakınız kaç MİLYAR dolar azalma var kim ödedi o kadar borcu Devlet sonra recep amca kötü oluyor.. Her zaman üstte olan kıskanılır...

Yahu o kitapları gidipte kırtasiyeden almak ölümdü bi kitap geliyo bi gidiyon kalmamıs yok pahalı yok cart curt. İyi işler yaptıgını düşünüyorum bu kendi düşüncem ortada kimseyi savunmakla yada kücük düşürmek gibi bi amacım yok bundan öncekilerde geldi niye yapmadı onu düşünmek lazım.

Ülkede satılmadık yer kalmadı,herşeyi satdıktan sonra dış borç ödense ne olur(Sözde).Ayriyetten bedava kitap diyorsunuz.Devletin dağıttığı kitapların içeriği yeterlimiki sanki?.Yeterli değil.Eğer yeterli olsaydı öğretmenler ek kitap aldırmaz(Soru bankası filan demiyorum,şu anda devletin dağıttığı kitapları kullanmıyoruz ek kitaplar aldırdılar ve ders kitaplarınıda öğretmenler ne yaparsanız yapın dediler,isterseniz atın dediler.Aldığımız ek kitaplarla ders işleniyor.)Yanlış bilgilermi dersin,taraflı konularmı dersin ne ararsan var devletin beleşe dağıttığı kitaplarda.Göz boyama bunların hepsi.

xDe arkadaşımızada ek olarak şunu söylüyeceğim;

Eğitime önem veriyor diyorsun,peki ülke niye bu kadar geri kaldı eğitimde?.Ülkede eğitim kalitesi 0 ,her yıl sınav sistemleri değişmekte,kopya skandalları baş göstermekte,yok türban,yok başörtüsü bunlar nedir?.Daha neler neler var buraya yazsam sığmaz.Bu kadar olumsuzluğa,soygunluğa,ülkede satılmamış yer kalmadı.Bunların üstüne kitapları bedava yapsa ne olur?.Daha 1 sene önce asfaltlanmış yola yeniden asfalt dökse ne olur?Bırakın bu işleri arkadaşlar.Biraz düşünün ülkede olan olayları anlamaya çalışın.Siyasete girmemeye çalıştım.Teşekkürler.

Bir ülkenin ekonomisini düzeltmek varını yoğunu satması demek ise 10yaşındaki çocukta olur başbakan. İyi şeyler yapmadı demiyoruz hiç birimiz ama kağıt üzerinde (+) ları - (-) leri şeklinde kıyaslarsak (+) lar kısmının 10maddeyi geçeceğini düşünmüyorum. (-)lerde ise sadece en güncellerden örnek verelim açılım ve satılan kuruluşlar 1 sayfayı doldurmaya yeter.

Öyle bir ülke oldukki elimizde devlete ait bir kuruluş kalmadı. Eti, sütü dışardan alıyoruz. İlkokul çağındaki çocuk okula türbanla girmeye çalışıyor müdür engelleyince olay oluyor. Sözün kısası;

Değil yan okula, benim okuluma gelse o gün bir şekilde gitmemeye çalışırdım. Çok doğru bir karar bence. Tebrikler. :beer:

Yukarı Alt