Takımı
Galatasaray
BAŞBAKAN ERDOĞAN, BANDIRMA'DA TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM SANTRALİNİ AÇACAK

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın (23 Ekim) Balıkesir’in Bandırma ve Gönen ilçelerinde bazı açılış törenlerine katılıp halka hitap edecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın (23 Ekim) Balıkesir'in Bandırma ve Gönen ilçelerinde bazı açılış törenlerine katılıp halka hitap edecek. Bazı bakan ve milletvekillerinin de eşlik edeceği Erdoğan, Vali Yılmaz Arslan tarafından karşılanacak.

Başbakan Erdoğan, programı kapsamında ilk olarak Bandırma'da, Sabancı Holding ve Avusturyalı enerji devi Verbund ortaklığında iki yıl önce temeli atılan Türkiye'nin en büyük doğalgaz dönüşüm santrali Bandırma Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali'ni açacak. Programa Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Enerji Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ve Verbund CEO'su Wolfgang Anzenruber de katılacak.

Erdoğan ayrıca EnerjiSA tarafından aynı tarihte ve Sabancı Vakfı işbirliğiyle inşa edilen Bandırma Fen Lisesi ve Öğrenci Yurdunu da hizmete açacak. Son olarak Bandırma Devlet Hastanesi'nin açılış törenine katılacak olan Başbakan, Gönen ilçesine geçerek belediye önünde halka hitap edecek. Daha sonra Gönen Belediyesi'nin yeni hizmet binasının açılış kurdelesini kesecek, Özel Mahmut Bayram İlköğretim Okulu'nu da ziyaret edecek. Başbakan Erdoğan, daha sonra helikopterle İstanbul'a hareket edecek.

VALİ ARSLAN HAZIRLIKLARI DENETLEDİ

Başbakan Erdoğan'ın ziyareti öncesi Vali Arslan, Bandırma Devlet Hastanesi ve Bandırma Fen Lisesi'nde incelemelerde bulundu. Arslan'ın incelemelerine AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, Bandırma Kaymakamı Ali Mantı ve daire amirleri de katıldı. Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırlamak için gerekli çalışmaların yapıldığını belirten Arslan, açılışı yapılacak kurumları ziyaret ederek eksikliklerin bulunup bulunmadığını tespit ettiğini söyledi.

Yaşadığım şehire geliyormuş yarın.Devlet hastanesi açılışı ve Fen Lisesi ziyaretine bizim okulu da davet etmişler fakat 15 dk.lık mesafe olmasına rağmen birkaç arkadaş katılmama kararı aldık 8)
Saygılarımızla,

Yiyorlar güzelim ülkemi bu kadar hidroelektrik santrali varken ve hiç biri tam kapasitede kullanılmazken ve son 3-5 yılda kaçtane hidroelektrik santrali yapılırken hala doğalgaz dönüşüme santraline ne ihtiyaç anlamıyorum, samsundada var bu dönüşüm sanralinden ve zamanında mesut yılmaz peşkeş olsun birilerinini cebi dolsun diye açmıştı ...
Apsürk fiyatlardan gaz al yabancı ülkeden vatandaşa iy fiyattan verme sonrada kullanmadığın doğalgazın parasını öde, buda yetmiyor bide gereksizce sadece birilerin cebi dolsun diye santral aç...
yazık bu ülkeye...

Var olan hidroelektrik santralini tam kapasitede kullanda yetemez ise o zamn aç kardşimmmmmmmmm.

Balıkesir benim memleket.Balıkesir'i sevirem ama başbakanı sevmirem.

Boş işş..

Rezervi varken Doğalgazı dışardan alıor zaten dönüşüm santrali neyine türkiyenin ?

Katılmamak doğru bi karar kutluyorum ;D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok ilginçtir ki yaşlılar seviyor gençler sevmiyor ve her seçimde kazanıyor buradan açık ve net söylüyorum 20 yıl sonra ülkemiz güllük gülistanlık olacak şimdinin gençleri o zamanın yaşlıları olacaklar 8)

Ps : hagi galatasarayda, başbakan bandırmada, extraloob brasilde diye topic açasım geldi ahahahha makara:

extraloob demiş ki:
çok ilginçtir ki yaşlılar seviyor gençler sevmiyor ve her seçimde kazanıyor buradan açık ve net söylüyorum 20 yıl sonra ülkemiz güllük gülistanlık olacak şimdinin gençleri o zamanın yaşlıları olacaklar 8)

evet :muck:

Ps : hagi galatasarayda, başbakan bandırmada, extraloob brasilde diye topic açasım geldi ahahahha makara:

extraloob demiş ki:

gencler facebookta izlediği videolardan dolayı yargılıyor yaslılarda izlediği haberlerden seviyo kim dogru kim yanlış :think:

Yaşadığım şehire geliyormuş yarın.Devlet hastanesi açılışı ve Fen Lisesi ziyaretine bizim okulu da davet etmişler fakat 15 dk.lık mesafe olmasına rağmen birkaç arkadaş katılmama kararı aldık 8)
Saygılarımızla,

[/i][/center][/quote]

Katılmama kararınıza başbakan cok üzülecek makara:

GNR

rank8
Her agaçtan kütük olmaz demişler ama bu adamdan başbakan oldu -.-
Bandırmaya ve ülkemize hayırlı olsun
Sevmesekte hizmet , hizmettir .

neden kendi doğal gazlarımızı kullanamıyoruz çünkü amerika gibi s.boktan bir ülkeye dış borcumuz var ülkemizde bulunan sadece bordan dünyanın hakimi oluruz en fazla 15 sene sonra ben 32 yaşımda iken almanya fransa altımızda köpek gibi kalacak.

Bu adam kadar ***** ahlaksız düzenbaz bir kişi daha başa gelmemiştir

kömürü,beyaz eşyayı,parayı,erzakları büyükler alıyor,iktidarda oyları alıyor bu kadar basit.ayrıca biz gençler bilgisayardan tv izlemeye vakit bulamıyoruz.haberleri izlemiyoruz.izlemediğimiz içinde kafamız bulanmıyor,oyumuzu vermiyoruz.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LordDamn demiş ki:
neden kendi doğal gazlarımızı kullanamıyoruz çünkü amerika gibi s.boktan bir ülkeye dış borcumuz var ülkemizde bulunan sadece bordan dünyanın hakimi oluruz en fazla 15 sene sonra ben 32 yaşımda iken almanya fransa altımızda köpek gibi kalacak.
Utanmasalar o borçları da Erdoğan yaptı diyecekler ..

Bir yerden başlamak lazım ama yazık ülkeme bu adam ne yapsa beğenmiyor bir kesim. Bence çok büyük bir adım daha atıldı ve her geçen gün de atılmakta ama anlayana işte 8)

Kaynak var kullanmıyoruz arkadaşın yorumunu gördüm aklıma geldi bor'u işleyebilsek kısa bi sürede dünyanın en zengin ülkelerine gireriz.Tayyip erdoğanı gıdım sevmem hatta nefret ederim ama açılan santralin işe yaramasını temenni ediyorum.

Toxicated demiş ki:
LordDamn demiş ki:
Utanmasalar o borçları da Erdoğan yaptı diyecekler ..

Bir yerden başlamak lazım ama yazık ülkeme bu adam ne yapsa beğenmiyor bir kesim. Bence çok büyük bir adım daha atıldı ve her geçen gün de atılmakta ama anlayana işte 8)
Daha eski dönemleri de görmüştük bro adam ne yapsa yaranamıyor bir kesime çok doğru diyorsun bana kalırsa amaçları farklı olmak orta yaş ve yaşlı kesim ile zıtlaşmaya çalışıyorlar tabi bu sadece benim fikrim :kalp: :muck:

Mopneet

Yaşadığım şehire geliyormuş yarın. Devlet hastanesi açılışı ve Fen Lisesi ziyaretine bizim okulu da davet etmişler fakat 15 dklık mesafe olmasına rağmen birkaç arkadaş katılmama kararı aldık 8)
:beer:

Yukarı Alt