blade408 demiş ki:
ilkay_gfb demiş ki:
Defance demiş ki:
farkmaz fb yı 3. lig takımı yenebılıosa bız 2. ligdende yenerız :D (Pendik ) unutulmamalı
uefa kupasını alırken karsınıza tromsö gibi bi takım çıkmamıs heralde
tromsö

meslekleri

kale: muslukcu

defans: serbest meslek

defans: serbest meslek

defans : oto yıkama

bunlar böle ama öbürkileri bilmiorum ama hepsi futbolu hobi için oynuyolar
bi saniye abi ... Tromsö serbest meslek, oto yıkama'cıları futbolcu olarak oynatıosa ...

UEFA'da benzin istasyonu oluo heralde ... :wink1: :twisted: :detective:

fenerin şimdiki durumuna bakarsak gs nin yanından bile geçemez oldular ... mehmet aurelio gitti takım battı orta sahadan bi o top çeviriyodu arsenal maçını izledim fenerbahçenin yenmesini istiyodum adamlar oynadı yav resmen gs liyim ama öyle fenerbahçe gs felan ayrımı yapmam yanlız bazı gs ve fb taraftarları tam bi %#3%% oluyo

Apt

rank8
Biz uefa kupasını almış bir takıma 6 tane attık.Bence bu daha büyük bi başarı :thumbsup: :thumbsup:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Madem GS basari örnegi, o zaman sunlari söyleyin:
Hangi takim Pendikspor gibi takimlara bile yenilen bir takima yenildi? Hem de 6-0 yenildi?
Hadi onu gecin, hangi takim su anda ligde 10. siranin altinda olan bir takima Aragones gibi bir teknik direktöre sahip olmasina ragmen yenildi? Hem de 4-1 yenildi?

Ona göre kararinizi verin.

D3LiNuKeR demiş ki:
bu Arkadaşa 6 kasımı hatırlatırım FB 6 -0 GS Unutmayalım...!!!!!
Bende hatırlatırım 7 kişi 7-0 :starving: geçmişle övüneceksek galatasarayın daha çok geçmişi var :)

Ha bide türkiyede bu 2 takımdan biri olmasa ne olurdu

Fenerbahçe olmasa : Galatasayarın övünecek UEFA kupası ,şampiyonlar lininde en çok yükselen türk takımı. en çok yurt dışında tanınan türk takım vs . birçok şey var peki ya

Galatasaray Olmasa : Galatasarayı yenmekten başka Fenerin Övüneceği Hiç birşey Yok ^^ Bütcesinden başka

Ben bu konuyu makara olsun diye açtım neden bu kadar rencide ettiniz onu anlamadım :D

Sniker demiş ki:
O kupanın elinizde sapı bile kalmadı artık...
Canın çok istiyosa sizden 5 gömlek üstün takım sevilla 2 sene üst üste ueafa kupasını aldı ama o da inter gibi kadıköyden çıkamadı.Çok konuşmaya gerek yok yani...Top yuvarlaktır her şey olabilir ve gs fb yi ancak fb 8 kişiyken yenebilir bu kadar basit...
çekememezlik yapma, sadece eglencesine bırakılmış bi resim :thumbsup:

Defance demiş ki:
D3LiNuKeR demiş ki:
bu Arkadaşa 6 kasımı hatırlatırım FB 6 -0 GS Unutmayalım...!!!!!
Bende hatırlatırım 7 kişi 7-0 :starving: geçmişle övüneceksek galatasarayın daha çok geçmişi var :)

Ha bide türkiyede bu 2 takımdan biri olmasa ne olurdu

Fenerbahçe olmasa : Galatasayarın övünecek UEFA kupası ,şampiyonlar lininde en çok yükselen türk takımı. en çok yurt dışında tanınan türk takım vs . birçok şey var peki ya

Galatasaray Olmasa : Galatasarayı yenmekten başka Fenerin Övüneceği Hiç birşey Yok ^^ Bütcesinden başka

Ben bu konuyu makara olsun diye açtım neden bu kadar rencide ettiniz onu anlamadım :D
iyikide yendiniz 1911 de... pehh ozamanlar top yerine karpuzlarla oynuyorlardı ozmanki futbolla yeni nesil futbol anlayışı başka herşey başka
/-Galatasayarın övünecek UEFA kupası ,şampiyonlar lininde en çok yükselen türk takımı. en çok yurt dışında tanınan türk takım vs .-/ bunları ilerleyen zamanlardada görelim uefa kupasını aldınız ama sonra noldu kaç senedir avrupada önemli bir yere gelemediniz.. kupalar alınır şansın yaver gider veya öle şeyler olur eğer birşeyin devamı gelmiosa boşuna övünmeyin

ps: defance....2010 da bulunduğumuz şu sıralarda en son 2008 de yorum yapılan konuyu nerelerden en üstlere taşıdığın için seni en içten dileklerimle kutluyorum

Yukarı Alt