çok güzel olmuş burası online oyun sitesi olduğu kadarda insanlık sitesi türk sanat camiasında bu kadar değerli bir kişiyi anmamız çok güzel gerçekden bu konuyu açan arkadaşımıza samimeyetle teşekkür ederim

Ahh ahh daha dün gibi hatırlıyorum sunduğu programları. şarkılarıda hala kulağımda çınlıyor.

Mekânı cennet olsun. :kalp: :cry:

Turkiye'de Sanatcı niteliğini Yakıştırdıgım tek insan Unutmak elimizde değil Kalbimizdesin :kalp:

allah rahmet eylesin

saygıyla anıyorum kendisini. adı her kulağıma geldiğimde aklıma hala kol düğmeleri şarkısının sözleri gelir nedense. çok severdim...

nur içinde yatsın bi dönem birçok çocuk onun şarkılarıyla eğlenip coştu. büyük bi sanat adamıydı gerçekten!

Böyle bir üstadı kaybetmek hepimiz için acı verici Şarkılarıyla olsun çocuklar ve insanlarla olsun iletişiminde Muhteşem biriydi Unutmadık-Unutmayacağız.

Nur İçinde Yatsın Toprağı Bol Olsun Mekanı Cennet olsun inşallah!!! Unutulmaz bir Efsanedir Barış Manço Saygı ile Anıyoruz!!!

Deadly_TR demiş ki:
çok güzel olmuş burası online oyun sitesi olduğu kadarda insanlık sitesi türk sanat camiasında bu kadar değerli bir kişiyi anmamız çok güzel gerçekden bu konuyu açan arkadaşımıza samimeyetle teşekkür ederim
tesekkür ederim :muck: asla unutulmaması gereken birisi Barıs abimiz... :nod:

Yukarı Alt