Absence

Selamlar tospikler napıyosunuz bakalım :D özledim valla buraları
Geçen yaz hararetle koleksiyon yapmaya başladım :beer: durulmuştum benim vasıtamla başlayan bir arkadaşımın bugün kendi koleksiyonunu getirip göstermesi gözlerimi yaşarttı ve aşkımı depreştirdi. bilmiyorum aranızda yapan var mıdır :coffee: fazlalıklarınızı gönül rahatlığıyla alabilir yada kendi fazlalıklarımla takas edebilirim

Takımı
Besiktas
Bro seni buralarda görmek ne güzel :) Değişik bir çalışma olmuş ilk kez böyle bir kolleksiyon duydum. Tek merakım; onları çalıyor musun gittiğin cafelerden barlardan ? :mrgreen:

Absence

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bro seni buralarda görmek ne güzel :) Değişik bir çalışma olmuş ilk kez böyle bir kolleksiyon duydum. Tek merakım; onları çalıyor musun gittiğin cafelerden barlardan ? :mrgreen:
bakma aktif olmadığıma arada bakıyorum buraya okadar zamanım geçti. hem de ne çalmak başlarda sadece çalmak tı sonraları yetinemedim gidip kasadan istiyorum

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Absence rumuzlu uyeden alinti yapildi
Absence demiş ki:
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
bakma aktif olmadığıma arada bakıyorum buraya okadar zamanım geçti. hem de ne çalmak başlarda sadece çalmak tı sonraları yetinemedim gidip kasadan istiyorum
Bro sen işi bildiğin yüzsüzlüğe vurmuşsun ya makara: :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Taksim mköyden falan çalabilirim ben de senin için

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt