1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bard Dancing Buffları

1. raulbravokan

raulbravokan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Bard Charım var Yeni Açtım Dancing Bufflarını açtım ama bir türlü kullanamıyorum Kullanmaya kalktığım zaman ise şöyle diyor ''Can only be used within music play area '' ne demek oluyor bu nasıl kullanabilirim Yardım lütfen :think:

2. DogukaaN

DogukaaN Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Onlar yapılması zor(çok bard olmadığından)bufflardır ki ayrıca en süper bufflardan biridir bence Sro'daki...Max'landığında partynin mag/phy ataklarını,cleric ve ch force charlarının heal basma oranlarını,ve tüm partynin mp tüketimini %38 arttıran bufflardır.Ayrıca çok hoş görüntüye sahiptirler kendileri ^^ Neyse ben hemen açıklama yapayım.
    1.Partydeki herhangi bir bard{Guard/Mana Tambour(Partynin yedigi phy/mag damageleri maxlandıgında %38 absorbe[emen]eden bufflar) ya da Hit/Clout March(Partynin attack rating'ini[Hit ratio]arttıranlar)}parantez içindeki bufflardan yapmalıdır.
    2.2.Bard da Dancing of Valor/Fight,Dancing of Magic/Wizardry,Dancing of Healing/Vitality ya da Dancing of Mana'dan birini yapmalıdır.
    3.Tambourlar ve danslar süresiz bufflardır,sadece tambour ya da dans kullanının Mpsi tukenince sona ererler.
    4.Partyde birden cok dans ve tambour olabilir
    A)Guard Tambour
    B)Dancing of Valor/Fight&Mana Tambour
    C)Dancing of Magic/Wizardry&Hit March/Clout March
    D)Dancing of Healing
    E)Dancing of Mana
    *Harflerle gosterdiklerim partydeki bardlar oluyor ^^
    Yakında Bard'larla ilgili bir rehber hazırlamaya calısıcam merak etmeyin... ^^

3. CyBer_Freedom

CyBer_Freedom Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bilgilendirdiğin için saol