bu yaılandırmanın en kötü yanı ezik lvllerke atak skilli bulamıyosunuz yoksa çok güzel her yerde bir boş pt çıkıyo karşınıza

ßeyLer Bard-cLeric Farm dada PwP dede Kasmadada Superdir kendi çarımda Bard-CLeric 10 dk da 7 lwl 8 lwl olur yeni serwerde super çardır wizz e ks yaptırmıyacak çar dır

Bu yapılandırmalar sper tabi biz biliyoruz hangi char full int hangisi full str gitceni yeni başlıyanlar icin yapılandırmaların altına not düşsek full int'tir yada full str'dir gibi ... sadece bi fikir ..

verilen emekler süper arkadaşımız baya bi uraşmış bunlarla böyle güzel calışmalara devam etmesi dileklerimizle gzzzzzzzz...

işte benim battlebard-cleric charım.. mümkün olan ve işe yarayan tüm skilleri açmaktayım. malum sp gani =) bard-cleric hakkında herhangi bir soruya cevap verebilir, yardımcı olabilirim.

eldoradoda wiz-bard vardı 100ff bard atakları da acıktı pasifler falan hepsı acık fakat staffın vurdugunun yarısı kadar bıle vurmuyordu. bardın atakları bır ıse yaramıyor malesef. tambourlarda aksarken 3-4 atakta kapanıyor sinir edıyor. kapadım bende ataklarla pasıflerı. suan bardı komple kapayıp warlocku acmayı dusunuyorum yada sıfırdan bi warlock kasmayı

Poker Face

Bilgiliyim
Bnm Bir tane var ama robe giyiyor ? Cleric skillerinden hangisini açmam lazımm veya ne giymem lazım

Mp pot sorunu yok Hp pot sorunu yok.Zaten pt lerin 1 numaralı elemanı her türlü buff mevcut.Güzel yapılandırmalardan.Ama tma olarak bi atacker degil ne olursa olsun wizardın vurdugu damageleri vuramaz :)

bir kaç tane daha yükledim, bir kaç msj aldım soruları cevapladım. %0.40 ile kasıyor saatte 100 levelde. en son resim, medu beklerken kasmaya devam ettiğim zamanlar. charımı çok seviyorum, tavsiye ediyorum herkese =)

Merhabalar.
botla Bard - Cleric kasmakta sorun yok. Ama cleric bard kasmak gerçekten sorun. Sbot clericin kalkanını almıyor. Bunun bir çözümü var mı?

arkadaşlar acaba full int mi str mi oluyor acaba ? bu yapılandırma

Yukarı Alt