birakin buflarini ong sp farm barddan sorulur yapin 80 lvl bi bard atack skillerini maxla mp recovery ve kosma skilinide ac ne mp potu harcarsin nede zaman kaybedersin krali gelse ks yapamaz onglarda istediniz yere kurun botu orada kasan kesin kacacaktir =) barddan seri sp kasan car yoktur ticaret yapin sitemizde olan clientsiz oyuna girme programlari ile 4 5 car acin kasin sp yi satin carlarinizi para kazanin usaklar kafa calistirin da =)

ImmorTaLGoD demiş ki:
Eğer Böyle Bir Char Açarsanız Gece Rahat Uyuyamazsınız :twisted: :P
+12444521

Aynı chardan yaptım Bota koyun bakaLım ne oLuyor =)))

Kasılması cok zor ya kendınıze Party arkadaşları bulucaksınız yada 72 leveLa kadar taxi =)))

Bir sorum var benim bard charım var ve onglarda farm yapıcam hangi attack skillerini kullanmalıyım ve hangi buffları açmalıyım isimlerini söyleseniz yeter.

BrKTrM demiş ki:
Bir sorum var benim bard charım var ve onglarda farm yapıcam hangi attack skillerini kullanmalıyım ve hangi buffları açmalıyım isimlerini söyleseniz yeter.
bardın 2. satırdndaki attack büyüleri işine yarar -bide mana cylce açman lazmki mana potuana gerek duymasın char ayrıca guard tambour veya hit march ta lazm. passive büyülerinide aç . ilk satırdaki .bide tabki swing march

polat33 demiş ki:
Bard, Cleric giden bir carda sanıyorum pek kasma olayı olmayacak sadece buff çalışacak, yani party destek elemanı doğrumudur ?

cleric bard , wizard - bard tan sonra en iyi kasıcak çardır . üstelik lvl 40 tan sonra cleric bard her türlü giant ve uniqe i tek keserken wizard - bard tek başına levelindeki bi giantı veya uniqe i kesemez

Saolasın ama warlock clerick build göremedim warda ben mi göremedim bilmiyorum benim asıl aradıgım warlock clerick yardımcı olursanız sevinirim :thumbsup:

aslinda tam bi buffer guzel de kasilirken zorluk var herzaman de pt bulamassan ve uniq sorunu var olmasada guzel char ama gzl bi bard ile guzel bi atak elde edebilirisiniz

RadmisaL demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Eğer Böyle Bir Char Açarsanız Gece Rahat Uyuyamazsınız :twisted: :P
+12444521

Aynı chardan yaptım Bota koyun bakaLım ne oLuyor =)))

Kasılması cok zor ya kendınıze Party arkadaşları bulucaksınız yada 72 leveLa kadar taxi =)))

hedef max bard-clericse yani 72 nin üstüyse rahatmıdır :) ?

bard-cleric 90 lvlden sonra cok iyi iş yapar. her medusa ptye girer. cavede ptlere rahat girer. üstelik absolute damage veren skilli de super. alan skilleri harıka. menızlı uzun. bufflarıyla mag attack deli gibi artıyor. daha ne olsun. güzel bir harp la iyi iş yapar

bangez demiş ki:
bard-cleric 90 lvlden sonra cok iyi iş yapar. her medusa ptye girer. cavede ptlere rahat girer. üstelik absolute damage veren skilli de super. alan skilleri harıka. menızlı uzun. bufflarıyla mag attack deli gibi artıyor. daha ne olsun. güzel bir harp la iyi iş yapar
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Bard/Cleric Tamamen Kalın Bir Chardır.Normalde Bu Build'i Fazla Göremeyiz Ama O Kadar Gerekli Bir Build ki :)

Yukarı Alt