ya arkadaslar ben hangi charı acacagıma karar veremiyorum hepsinden actım çin ve avrupa charlarının hepsini denedim hepsini 30 a getirip birakıyom simdi bard acmayı dusunuyom bard hakkında bilgisi olan nolur yardım etsn skilleride yazarsa sevinirim simdiden tsk... :!: :!: :!:

kiwi2112 demiş ki:
ya arkadaslar ben hangi charı acacagıma karar veremiyorum hepsinden actım çin ve avrupa charlarının hepsini denedim hepsini 30 a getirip birakıyom simdi bard acmayı dusunuyom bard hakkında bilgisi olan nolur yardım etsn skilleride yazarsa sevinirim simdiden tsk... :!: :!: :!:
bard buff çıdır.tek başına bart düşünme. Attack az, defance az ama buff çı işte. Ha ne yaparsın xbow bart yaparsın veya dagger bart olur kanımca.

bart çarım yok, olan bir arkadaş var, en yakın zamanda bilgi alıp sana bildireceğim.

bardı tek başına acarsan bi işe yaramaz benm ark actı bota bırakıyodu bot ölduya kasma yerine giderken öluyo du kalkıyodu kasmaya giderken öluyodu :D:d

Wizardda kasmaya giderken ölebilir,sonucta o ölme bardın suçu değil.Bota söyleseymişte ata hp bassaymış en yapalım.
Bard dandik bir chardır mantığını kafanıza kim koydu bilmiyorum ama bulursam bi hesabını alıcam.BARDIN 90 LWL FF'DA MÜTHİŞ ATTACKLARI VARDI!!!!!!Ama botla kasılması düşük lwllarda uygun olmaz.İlerde tambourlar çok işinize yarar....
viewtopic.php?f=101&t=72372
Burayı incele,en altaki linke gir videoyu izle.Yada youtubea Battle Bard yazın.Bunun lütfen şu şaçma mesajları yazanlarda yapsın.Siz botla kas,kas,kas,kas,kas oyunu sadece pvp ve lwl sanmıssınız.Birkaç bard sayesinde venüste ''Avalon'' FW'nin sahini su an.

Yukarı Alt